Ваші помилки при пранні постільної білизни, через які вона псується швидше

Навіть найякісніша постільна білизна не прослужить довго, якщо ви не дотримуватиметеся елементарних правил. Як же не допустити, щоб улюблена наволочка чи простирадло не розірвалося вже через місяць після покупки? Ми дамо кілька корисних порад, якщо ви перете постільну білизну досить часто, інформує Ukr.Media.

Ретельно вибирайте речі для прання разом із білизною

Важливе правило №1 — ніколи не періть постільну білизну разом із жорсткими рушниками та речами з декоративними елементами. Звичайно, кілька прань не завдадуть великих збитків вашим ніжним наволочкам, проте постійно прати постільну білизну з іншими речами експерти не рекомендують. Все ж таки відмінність матеріалів повинна обов'язково враховуватися перед тим як ви відправите речі в прання. Намагайтеся виділяти час, коли в пральній машині нічого немає і вже в цьому випадку завантажуйте постільну білизну.

Регулюйте кількість миючого засобу

Вважається, що чим брудніша білизна, тим більше порошку або гелю необхідно додати при пранні. Однак насправді це лише призведе до пошкодження волокон тканини. Особливо важливо враховувати цей момент, якщо ваша постільна білизна з ніжних матеріалів світлого кольору. Крім того, що агресивна речовина роз'їсть матеріал, ви просто може отримати на виході негарні розводи від миючого засобу. Чи вам це потрібно? Сумніваємось!

Намагайтеся не пересушувати білизну

Якщо у вас є машина для сушіння, будьте дуже обережні, коли завантажуєте туди білизну. Експерти вважають, що перебування білизни в машині довгий час призводить до усадки, волокна змінюють форму і повернути її вкрай непросто. Ідеально, якщо ви зможете просушити білизну у природний спосіб, щоб уникнути будь-яких негативних наслідків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *