Вода у пластиковій пляшці та у скляній: чи є між нею різниця

Вода — одна з найважливіших речовин на Землі. Вона є основним компонентом усіх живих організмів і відіграє ключову роль у багатьох фізичних і хімічних процесах. Нині, з розвитком пластикової індустрії, вода в пластикових пляшках стала популярним вибором для багатьох людей. Однак, чи є різниця між водою, упакованою в пластику, і водою, що зберігається в скляних ємностях, інформує Ukr.Media.

Згідно з дослідженнями, проведеними вченими, вода в пластику може відрізнятися від води в склі за кількома параметрами. Одним із таких параметрів є якість води. Вода, упакована в пластикові пляшки, може містити певні хімічні речовини, як-от фталати та бісфенол А (BPA), які можуть переходити із пластику у воду. Ці речовини можуть мати негативний вплив на здоров'я людини, особливо за тривалого їх вживання. Дослідження засвідчили, що BPA може бути пов'язаний із різними захворюваннями та спричиняти проблеми з репродуктивною системою і порушення ендокринної системи.

Крім того, вода в пластику може бути менш стабільною порівняно з водою в склі. Пластикові пляшки можуть піддаватися впливу високих температур і ультрафіолетового випромінювання, що може призводити до виділення певних речовин із пластику у воду. Це може змінювати смак і якість води, роблячи її менш приємною для вживання.

Крім того, скло є непроникним матеріалом, що означає, що вода, яка зберігається в скляних ємностях, не піддається впливу зовнішніх чинників, таких як світло і тепло. Це дає змогу зберігати якість води протягом тривалого часу. Вода в склі також не взаємодіє з матеріалом ємності, що унеможливлює перехід хімічних речовин зі скла у воду.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *