3 речі в будинку, які видадуть вашу невпевненість у собі

Ми вивчили речі та особливості інтер'єру, які, на думку більшості експертів, видають невпевненість господаря в собі, інформує Ukr.Media.

Речі з неякісних матеріалів

Звичайно, ніхто не каже, що ваш інтер'єр повинні заповнювати виключно дизайнерські речі, і все ж таки відверто погані матеріали і фурнітуру краще прибрати подалі від очей. І в принципі не варто купувати речі, які зіпсуються вже за кілька місяців. Найчастіше це стосується текстилю — наволочок, штор, пледів і т. д. Людина, яка впевнена в собі, завжди вибере якісну річ, нехай навіть одну.

Усього кілька кольорів в інтер'єрі

Людина, яка завжди й у всьому сумнівається, ніколи не ризикуватиме. Якщо ми говоримо про інтер'єр, люди з низькою самооцінкою вибирають спокійні кольори, найчастіше — білий та чорний. З ними важко помилитися при оформленні приміщення, і вони точно не зроблять інтер'єр яскравим, чого бояться невпевнені в собі люди. Ті, хто звик жити лише за своїми правилами, не боїться яскравих акцентів та елементів декору, які можуть спричинити збентеження гостей і навіть обурення.

Зламані речі

Речі, які давно чекають свого часу на ремонт, або зіпсовані без можливості відновлення, обов'язково привернуть увагу ваших гостей. І, звісно, видадуть проблеми душевного балансу самого господаря. Невпевнена людина боїться змін, а тому намагається не позбавлятися речей, а накопичувати їх. Так їй здається, що в неї все є, хоча більшість із цих речей уже давно не можна використати. Перевірте, чи є подібні речі у вашій оселі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *