4 жіночих комплекси, які ніколи не помічають чоловіки

Жінки часто буквально впадають в істерику, якщо помічають зайві пару грамів на стегнах або — не дай Боже! — виявляють нову розтяжку. Чоловіки не настільки зациклені на зовнішності, особливо якщо вони вже захотіли конкретну жінку. Ми вирішили заспокоїти представниць прекрасної статі та зібрали топ жіночих комплексів, які чоловіки практично не помічають. Можна видихнути та сміливо йти на побачення, інформує Ukr.Media.

Розтяжки

Як ми вже казали, для жінок цей недолік є дуже значущим. На які процедури не погоджуються дівчата, щоб зробити шкіру ідеальною! А ось чоловіки в один голос зізнаються, що їх не бентежать навіть помітні шрамики на тілі коханої жінки. Ключове слово — коханій. Якщо чоловіка цікавить тільки інтим, тут він може навіть висловити своє здивування, але чи варто реагувати на слова таких персонажів?

Родимки

Ось чому зовсім не варто переживати, так це через велику кількість родимок на тілі. Звичайно, якщо родимка дуже помітна і заважає вам жити — ви її весь час зачіпаєте — краще відвідати фахівця і з'ясувати, чи можна її позбутися. Чоловіки практично не реагують на родимки, якщо, звичайно, вони не значно виділяються на шкірі. Але навіть у цьому випадку не варто комплексувати, адже проблема часто вирішується походом до лікаря.

Невеликий зріст

Проблема зростання особливо гостро постає перед чоловіками — для них маленьке зростання стає мало не вироком, але знову ж таки ця проблема живе тільки в їхній голові. Що цікаво, жінки також нерідко комплексують через зріст навіть якщо він цілком звичайний. Пам'ятайте, що більшість чоловіків буквально божеволіють від мініатюрних дівчат, так що комплекси з приводу зросту не повинні вас бентежити!

Апетит

Так, жінки комплексують і через те, що чимало їдять. На побаченнях багато хто принципово замовляє салатики і маленькі десерти, щоб не викликати підозр чоловіка. Знайома ситуація? Так ось поспішаємо розчарувати. Чоловіків неймовірно збуджують жінки, які їдять із апетитом, причому те, що вони справді хочуть. Відкиньте всі сумніви убік та сміливо замовляйте стейк замість «Цезаря»!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *