5 секретів та тонкощів правильного флірту

Є правильний і неправильний спосіб фліртувати

Розуміння того, як фліртувати з хлопцем, може бути непростою справою, але вивчення правильної стратегії флірту є ключем до зміцнення впевненості в собі, самооцінки і призначення побачення, інформує Ukr.Media.

Якщо ви будете шукати в Google такі фрази, як «поради по флірту» і «як фліртувати», ви знайдете на цю тему просто величезну кількість статей.

Чому ж так багато людей вважають, що вміння добре фліртувати є важливою частиною шлюбної гри? Частково це пов'язано з рисами особистості, які демонструє майстер флірту:

  • Розслабленість
  • Грайливість
  • Впевненість у собі

Це, безумовно, привабливі і чарівні якості. Але що, якщо натомість ви відчуваєте:

  • Пригніченість
  • Тривожність
  • Незахищеність

У подібному стані може опинитися будь-яка жінка після довгого робочого тижня. Не дуже приємно, вірно?

Але не впадайте у відчай: адже вам не потрібно чекати, поки ви відчуєте себе розслабленими, щоб почати фліртувати. Натомість для початку навчіться фліртувати і тоді ваша впевненість піде за вами.

Так, це може вам здатися неможливим, і все тому, що ви прочитали одну з цих 40 мільйонів статей про флірт.

На жаль, більшість з цих порад помилково плутають флірт з відчайдушними спробами залучити до себе увагу, замість того, щоб зміцнити в людині впевненість у собі і підвищити почуття власної гідності.

Ось кілька популярних прикладів дійсно поганих порад з флірту для жінок:

  • «Випадкові» притискання до людини, з якою ви щойно познайомилися
  • Використання зарядженої інтимом мови, особисто чи в повідомленнях
  • Дражнитися з людиною

Ви можете бути раді дізнавшись, що на справжнього чоловіка навряд чи подіють подібні виверти. Насправді, щоб фліртувати з хлопцями, вам не потрібно виходити за межі методів спілкування «милої дівчини», адже флірт світового класу набагато тонший.

Для початку розглянемо наступну мотивацію для флірту: люди прагнуть бути поміченими і визнаними. Флірт — це просто грайливий спосіб сказати: «Я бачу тебе, і мені подобається те, що я бачу».

По-справжньому велика кокетка прагне поширювати радість серед всіх, з ким стикається. І, стверджуючи інших, ви, зрештою, наділяєте себе силою. Наші поради щодо флірту допоможуть вам втілити в собі невинність і дитячу грайливість цієї кокетки світового рівня.

Ефектний флірт включає в себе виконання наступних 5 речей:

Не ставте мету

Ніколи не фліртуйте, щоб отримати щось на кшталт часу або уваги чоловіка — це жебрацтво, яке в кінцевому підсумку виглядає безнадійно. Просто насолоджуйтеся зустріччю як одним з простих задоволень життя. Якщо він хоче піти далі, нехай знайде спосіб зробити це.

Будьте витончені

Досконалий флірт завжди може відбуватися при денному світлі, на очах у ваших цікавих сусідів, вашого начальника або навіть ваших дітей.

Будьте загадкові

Дозвольте йому задатися питанням, які ваші мотиви. Ви фліртуєте з усіма або у вас романтичний інтерес саме до нього? Відповідь має бути неясною.

Дайте підтвердження його значущості

Під «підтвердженням» ми не маємо на увазі, що вам потрібно явно запевнити або потішити його его — ви не його мама або психотерапевт. Але чоловік за допомогою взаємодії з вами повинен відчути себе зарядженим і пробудженим.

Будьте в основному невербальні

Найбільш пам'ятні зустрічі — ті, під час яких ви будете використовувати більш довгий, ніж зазвичай, зоровий контакт, більш м'який тон голосу і, можливо, легкий фізичний дотик.

М'яка розмова про погоду може бути ефективним фоном для невербального флірту.

Деякі жінки помилково вважають, що їм слід дотримуватися протилежного підходу і намагаються «розворушити» хлопця різкими негативними жартівливими коментарями. Через агресивні насмішки вас запросто можуть порахувати жінкою, яка шукає пригод, і ви втратите ауру невинності і шанс бути більш ніж поверхневим інтересом.

І, нарешті, не думайте, що флірт — це спосіб наблизитися до чоловіка. Відмовтеся від такого поширеного підходу. Сама суть флірту полягає в тому, що він нікуди не веде. Майстер флірту не зацікавлена в конкретному результаті — вона просто живе тут і зараз. Для неї флірт подібний диханню і саме ця її радість привертає до неї інших.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *