Як зрозуміти, що чоловік налаштовується на розрив із вами, але боїться про це сказати

В ідеальному світі ми всі чесно зізнаємося в почуттях коханій людині, нічого не приховуємо і йдемо на поступки, але, на жаль, ми живемо у звичайному світі, де стосунки здебільшого пов'язані з труднощами для обох партнерів. Іноді буває так, що хтось у парі вже давно охолонув, проте з якихось причин продовжує підтримувати стосунки. Ми зібрали "дзвіночки", які вказують на те, що чоловік уже давно емоційно не з вами, інформує Ukr.Media.

Він перестає вами цікавитися

Коли чоловік зацікавлений у жінці, він божеволіє від неї — нескінченні дзвінки, повідомлення, а якщо не вдається підтримувати прямий контакт, він не пропускає жодного оновлення у вашому акаунті в соцмережах. Навіть якщо ви вже давно у стосунках, чоловік, який закоханий і не хоче вас втрачати, буде постійно на зв'язку, ви точно не забудете про нього, він зробить для цього все. Однак якщо ви розумієте, що чоловік начебто пропав або віддалився, це можна вважати тривожним "дзвіночком", можливо, потрібна розмова по душах.

Його життя починає відрізнятися від вашого

Ще одна ознака швидкого розставання — чоловік починає проводити час без вас, при цьому в нього з'являється компанія, в яку чоловік вас не запрошує. Він може піти на зустріч із друзями в будь-який час, не ставлячи вас до відома. Тут психологи радять почати розмову першою, поки чоловік остаточно не віддалився, тому що сподіватися, що партнер нагуляється і повернеться точно не варто.

Ви починаєте дратувати чоловіка

Для закоханого чоловіка немає причини, через яку його жінка може дратувати його. Якщо почуття минають, чоловік починає сприймати жінку як і будь-яку іншу людину, з якою в нього немає емоційного зв'язку, — він може зірватися з будь-якого приводу і не відчувати жодної провини. Чи знайома вам ситуація, коли партнер почав поводитися щодо вас агресивніше, ніж раніше? Якщо ви відповіли ствердно, найімовірніше, почуття вашого чоловіка дійсно сходять нанівець.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *