Ознаки неминучого розлучення: Перевірте, скільки з них збігається із вашою ситуацією

Сімейне життя стало тягарем і тепер обличчя коханої половинки бісить, а не викликає трепет і ніжне хвилювання? Перевірте, чи немає у вашій парі й інших сигналів, що натякають на швидкий розрив, інформує Ukr.Media.

Відносини — це не лише квіти та цукерки, іноді й важка робота. Злети у відносинах завжди захоплюють, а падіння можуть бути настільки жахливими, що вам захочеться негайно втекти.

Але перш ніж оголосити про розрив, зробіть паузу та подумайте. Ця ситуація не може тривати вічно. Що б вас не турбувало, є кроки, які ви та партнер можете зробити, щоб виправити це та працювати над створенням здоровіших стосунків.

Ви не довіряєте партнеру

Якщо у стосунках немає довіри, поваги та стабільності, значить, вони йдуть у нікуди. Якщо ви не можете довіряти партнеру у всьому беззастережно, або якщо він сумнівається у вас — це ознака нездорових стосунків, які довго не продовжаться. Тривожним знаком також буде і те, що всі спроби довіритися людині поряд стикалися зі зрадою половинки.

Ви відчуваєте, що не розвиваєтесь

Чи часто ви уявляєте собі життя без свого партнера і знаходите його більш приємним і щасливим? Чи відчуваєте, що знаходитесь поряд з людиною, яка вам більше не підходить? Ви продовжуєте сподіватися, що вона зміниться?

Якщо постійно поряд з партнером сумно, або якщо ви почуваєтеся самотньо, навіть коли разом із ним, то це великий тривожний знак.

Ви не відчуваєте віддачі

Якщо ви пропонуєте побачення, телефонуйте, пишете СМС чи будуєте плани — це прямо говорить наступне: людина не хоче докладати зусиль, необхідних для підтримання динаміки відносин.

Якщо ваші емоційні потреби не задовольняються, якщо ви єдиний, хто активно працює над підтримкою відносин, то це знак, що настав час розлучатися.

Ваші цінності не збігаються

Якщо ваші цінності починають вступати в конфлікт, то відповідь на питання, чи варто вам розлучитися, стає більш очевидною. Кажучи простіше, коли пристрасті та інтереси дуже різні, щоб їх можна було вирішити без радикального компромісу, спільне майбутнє пари дуже туманне.

Ви втомилися

Якщо всі ваші побачення стали нудними, а спроби зробити їх приємними наштовхуються на опір, значить, пора закінчувати.

Ще однією серйозною ознакою, що ці відносини приречені, є ситуація, коли партнер більше не викликає захоплення — ви не чекаєте побачень і із задоволенням проводите час далеко від нього.

Вас стримують зобов'язання

Якщо ви тримаєтеся за стосунки лише тому, що витратили багато часу на партнера, або залишаєтеся через те, що відчуваєте себе зобов'язаним, то настав час розлучитися. Тому що затягування лише погіршить ваш моральний стан.

Вас тяжить контроль

Коли партнер намагається контролювати чи домінувати над вами, стосунки обіцяють бути все більш нездоровими.

Якщо друга половинка не цікавиться вашою думкою, позбавляє особистого простору та намагається маніпулювати, це явна ознака, що час розходитися. Як і те, що вам дуже важко пояснити причини, з яких ви все ще любите цю людину.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *