Перевірте себе на ознаки внутрішньої старості: речі, які свідчать про те, що юність давно позаду і ви насправді вже старі

Ви можете одягатися по-молодіжному, слухати сучасну музику і навіть без помилок сказати, чим відрізняється "попіт" від "симпл-димпла". Але якщо почали прослизати ці особливості поведінки та звички, значить, старість у душі вже настала, інформує Ukr.Media.

Постійно згадуєте минулі часи

Вам може бути скільки завгодно років: 25, 30, 40. Але якщо з'явилося бажання голосити про минуле, це тривожний дзвіночок. Можливо, в якомусь відрізку часу і справді було краще, але це не означає, що біла смуга не повернеться. Саме люди похилого віку зациклюються на минулому, вважаючи, що так само добре більше не буде. Варто цінувати сьогодення та з надією дивитися у майбутнє.

Постійно бурчите

Вас стало все дратувати? Людей навколо доводиться вчити і підказувати, як правильно робити те чи це? Розмови з собою вголос плавно перетекли у бурчання і невдоволений бубон собі під ніс? Якщо все це про вас, у нас погані новини: ви поводитеся як старий.

Не розумієте сучасних трендів

Ще однією відмінністю, що старість підкралася непомітно, не встигання за сучасним світом. Ви не дивитеся "ТікТок", не ведете профіль у популярній соціальній мережі для обміну фотографіями, не хочете новенький айфон і в цілому не стежте за останніми новинками та тенденціями. А хто зазвичай так робить? Літні люди, кому ліньки наздоганяти прогрес, що стрімко крокує вперед.

Не хочете вчитися новому

Як можна охарактеризувати молодість одним словом? Цікавість. Молоді люди або ті, хто в душі з ними нарівні, постійно вивчають навколишній світ. Їм цікаво подорожувати, вчитися, все куштувати. А якщо ви за собою помітили, що намагаєтеся робити тільки максимально звичні речі, які вже від зубів відлітають, це теж можна назвати старістю, що вас наздогнала.

З'явилося бажання займатися складуванням

Неймовірно, але факт! Коли людина опиняється на порозі старості, її все частіше відвідує думка: "Мені це все треба". Скляні банки з-під покупного соку, коробка з-під взуття, стара майка з дірками, тонна макулатури та інший мотлох. Зазвичай саме пенсіонери страждають на синдром плюшкіна.

Більше не хочеться спілкуватися з іншими

Ще одна ознака, що каже, що ваш внутрішній вік потягне на 50+, — бажання чи навіть прагнення самотності та усамітнення. Всі ці розмови з іншими людьми лише дратують та забирають багато сил. А енергію треба берегти, не так вже багато її виробляється.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *