Головний герой Вартових галактики ледь не помер в спортзалі. Водна інтоксикація!

Актор, що зіграв головного героя “Вартових галактики” Кріс Претт перепив води, через що ледь не загинув. Він розповів журналістам, що його фітнес-дієта передбачала випивання склянки води на кожен вживаний фрукт. Бідолага зізнався, що після цього увесь час бігав в туалет!

“Ця частина була кошмаром”, – зізнався актор, про що повідомило видання Iflscience.com.

Претт розповів, буцімто дієтолог Marvel наказав йому випивати близько 220 склянок води на день під час тренувань для ролі Star-Lord, а це понад 40 л (якщо звісно актор нічого не наплутав). Відзначимо, що людину здатна вбити й в 6 разів менша кількість випитої води. 

Медики здивовані, як актор взагалі лишився живим, адже таке навантаження на організм здатне призвести до летальних наслідків. Дехто з них заговорив про водну інтоксикацію, висловивши сумнів, що Претт виконував всі накази дієтолога, бо інакше вже помер би! 

Довідка. Водна інтоксикація або водне отруєння – це можливий летальний результат вживання занадто великої кількості води за надто короткий проміжок часу. Також може виникнути внаслідок захворювань печінки чи нирок, через які у вас затримується вода.

Водна інтоксикація провокує порушення електролітного балансу, що призводить до швидкого зниження концентрації натрію в сироватці крові та кінцевої смерті. Так, відомий випадок смерті жінки, яка напередодні увечері випила від 6 до 8 л води.

Коли вода проникає в клітини мозку, виникає інтоксикація з такими симптомами, як:

  • сплутаність свідомості,
  • дезорієнтація,
  • нудота та блювання.

Якщо пацієнта терміново не лікувати, це може призвести до судом, марення, коми та іноді смерті.

Як не втрапити в халепу та скільки пити

Лікарі не рекомендують пити більше 2 л на день!

Лікарі не рекомендують пити більше 2 л на день!

Отруєння водою трапляється рідко, а смертельна інтоксикація водою ще рідше. Та щоб уникнути її – достатньо випивати рекомендовану лікарями кількість рідини на день – до 2 л. Втім, навіть ця кількість – індивідуальна, за консультацією можна звернутись до лікаря нефролога, адже це залежить від інтенсивності та особливостей роботи ваших нирок, вашої ваги та умов, в яких ви опинились (спека, фізичні навантаження чи їхня відсутність тощо). 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Втрата апетиту в спеку – це на користь чи на шкоду. Що їсти та як тримати баланс
  • Вченим набрид стереотип про те, скільки води потрібно пити у спеку. І вони знайшли чітку формулу
  • Важливо! Ми робимо це неправильно! Як найкраще охолодитись в спеку

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *