4 породи собак, які не гавкають: на замітку тим, хто хоче тиші

Завести собаку мріє багато людей. Проте далеко не всі готові до зникнення тиші у квартирі. Річ у тім, що після появи вихованця в будинку, швидше за все, стане галасливо, інформує Ukr.Media.

Все через те, що чотирилапі друзі часто гавкають, скиглять і виють. Втім, є кілька «мовчазних» порід, які цілком підійдуть для людей, котрі люблять спокій.

Англійський бульдог

Собак цієї породи можна назвати флегматиками. Вони спокійні та дуже рідко шумлять.

До речі, зайнятим людям можна сміливо заводити бульдога. Адже цей собака не потребує тривалих прогулянок.

Акіта-іну

Спокій і тиша — ось що чекає на людину, яка прийняла рішення завести собаку цієї породи.

Крім того, господар явно буде задоволений добротою та покірністю четвероного друга.

Кламбер-спанієль

Собаки цієї породи не є метушливими. Вони нікуди не поспішають. Крім того, вони намагаються не привертати до себе уваги. Тому ви почуєте гавкіт від кламбер-спанієля тільки в найнебезпечніших обставинах.

Ця порода дуже спокійна та легко адаптується до життя в міському середовищі. Вони товариські та дружні, що робить їх чудовими супутниками для людей у будь-якому віці. Кламбер-спанієлі також відмінно ладнають з дітьми, що робить їх ідеальними для сімейного життя.

Басенджі

Басенджі славляться своєю унікальною рисою — вони не гавкають, але замість цього виділяють невеликий голосний звук, який називається "баркутом". Ця порода є відмінною для людей, які не бажають надто галасливого супутника.

Отже, якщо ви мрієте про собаку, але не хочете постійного галасу вдома, ці породи можуть стати відмінними виборами для вас. Вони принесуть вам радість і ласку, не перетворюючи вашу квартиру на гучну бібліотеку.

Обираючи породу собаки, важливо також враховувати індивідуальні потреби та стиль життя. Незалежно від породи, належне виховання та соціалізація допоможуть забезпечити, що ваша собака буде спокійною та доброзичливою у вашому оточенні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *