Авантюрист чи душнила? Що про вас може сказати ваш вихованець

Насправді ваш вихованець може сказати про вас більше, ніж ви самі про себе. Ми вибираємо пухнастих друзів, ґрунтуючись не лише на уподобаннях та умовах життя, а й на особливостях особистості, нехай із останнім пунктом хтось може і не погодитись. Чим різняться між собою господарі «хвостиків» за характером? Розбираємось, інформує Ukr.Media.

Собаки

Більшість власників собак — люди активні. При цьому не важливо, якого розміру та породи ваш пес. «Кращий друг людини» вимагає великої уваги, прогулянок та часто жорсткого виховання, якщо ви вирішили не соромитися та придбати службову породу. Інтроверту з таким вихованцем буде дуже непросто, а тому собаку швидше вибере «душа компанії», для якого спілкування на радість. До речі, саме серед любителів собак найбільше шанувальників екстремального спорту.

Кішки

Люди, які не прагнуть блищати в суспільстві, надають перевагу кішкам, про що часто говорять психологи. Але не варто думати, що це тихоні, які бояться висловити свою думку. Ні. Кошатники здебільшого дуже впевнені в собі і не пропустять нагоди продемонструвати інтелект друзям, колегам та новим знайомим. Якщо у вашому оточенні є великий любитель котів, ви напевно помічали, що ця людина ну аж надто скрупульозна і педантична — навіть дратує часом.

Птахи

Вам здається, що найбільші оптимісти та екстраверти — собачники? Пропонуємо до вашої уваги любителів птахів, особливо екзотичних видів. Напевно, важко знайти більш творчих людей, які вміють дивитися на світ під іншим кутом. Їм дуже складно бути віч-на-віч із собою, а тому у пташників велике коло друзів і завжди є, з ким провести вечір п'ятниці. І так, вони люблять вставати раніше за всіх, що також відзначили психологи.

Кролики та інші гризуни

Ще одні ранні пташки та справжні холерики — шанувальники всіляких гризунів. У цих людей на все своя думка і будьте певні, вони неодмінно її висловлять. Однак, попри зовнішню стійкість, господарі щурів, хом'яків і кроликів досить вразливі і довго пам'ятають образи, тож будьте обережні — така людина не вибачить різкого слова або глузування на свою адресу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *