Чи дозволяють прикмети віддавати кішку іншим господарям

Найчастіше кішка живе в сім'ї з найменшого віку, потрапляючи до господаря ще незрозумілим кошеням. Ми дбаємо про домашнього улюбленця практично так само, як про власну дитину, і в результаті він стає справжнім членом сім'ї. Ми лікуємо його, витрачаючи значні гроші, і по-справжньому журимося, коли тварина вмирає. Але іноді виникають обставини, коли доводиться розлучатися із домашнім улюбленцем. Якими ж проблемами це може обернутися для власника та самої кішечки?

  • Будь-якого мурчика, якого раптом відділи в чужі руки, сприймає акт розставання як справжню зраду. Адже це зробили люди, яких він довгі роки так любив. Не варто забувати, що кішки мають містичні здібності і тому можуть перетворити свою образу на негативний посил, який обернеться для колишніх і справжніх власників великими нещастями.
  • Деякі господарі змушені віддавати вихованця на деякий час у притулок, якщо планують тривалу відсутність, а взяти кішечку із собою не мають змоги. У цій ситуації кіт переживає справжній стрес. Адже він не розуміє, що незабаром знову повернеться до звичного життя. Такі переживання обов'язково вплинуть на сім'ю, оскільки між господарями та звірком встановлюється тісний містичний зв'язок. Везіння і успіх надовго покинуть домочадців, які втратили магічний захист домашнього улюбленця.
  • Якщо вам все ж таки довелося прийняти рішення розлучитися з котом під тиском непереборних обставин, то постарайтеся зробити так, щоб це пройшло з мінімальними «втратами» як для тварини, так і для вас. Для цього слід підібрати нового господаря з-поміж близьких родичів або друзів, щоб подібність колишнього зв'язку продовжувала існувати, втішаючи пухнастика і захищаючи вас від його помсти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *