Чому кішка завжди ходить за людиною у ванну кімнату: 3 причини, про які знають одиниці

Улюбленець не дає спокій навіть у найінтимніший момент? Причин тому насправді кілька, інформує Ukr.Media.

Ті, у кого є кішка, знають, що ці пухнасті малюки дуже незалежні. Вони можуть бурчати і тікати, навіть коли ви хочете їх погладити. Тоді чому ваш вихованець постійно слідує за вами у ванну, щойно ви туди зберетеся? А якщо зайти туди без нього і закрити двері, то він нестямно кричатиме і ломитиметься всередину, поки ви його не впустите.

Як виявилося, ця котяча примха має сенс.

Що стосується кішок, право на недоторканність приватного життя діє тільки в одному напрямку. Приватне життя є у них, а не у вас, повідомили ветеринари. Але не думайте, що ваш кіт вторгається у ванну тільки для того, щоб дошкулити вам. Кішки завжди хочуть знати, що відбувається на їхній території. Дотримуючись інстинкту, вони хочуть переконатися, що ви не робите нічого, що могло б привабити хижаків.

Легко забути, але в дикій природі кішки вважалися б і хижаками, і здобиччю. Зрештою, вони відносно малі порівняно з іншими тваринами.

Інші експерти з кішок виділяють ще причини дивної одержимості вашого кота вашою ванною кімнатою. Кішки, ймовірно, знають, що, коли ми в туалеті або лежимо у ванні, ми — ідеальні глядачі. У цей час ми настільки розслаблені, що у кішок є ідеальна можливість заволодіти нашою безроздільною увагою.

А ще, як відомо будь-кому, у кого є улюбленець, кішка хоче пестощів тільки на своїх умовах — і зазвичай вона проявляє інтерес, коли ваша увага прикута до чогось зовсім іншого. Що може бути більш інтригуючим для кішки, ніж зачинені двері?

Ветеринар Кетрін Прімм, резюмує це так: "Поясненнями можуть бути інстинкт уразливості, цікавість і цінність ресурсів. Але насправді кожен, у кого є кішка, знає справжню відповідь. Кішки — найдивніші істоти на Землі. У їхній ДНК закладено хотіти того, чого вони не можуть мати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *