Цікаві породи котів, які визнані найпривабливішими

Коти… Ці незалежні, пухнасті створіння мало кого залишають байдужими. І це справедливо як для безпородних котів, так і для кішок "блакитної крові". Якщо ви вважаєте себе естетом і під час вибору домашнього улюбленця керуєтеся його красою, вам будуть цікаві породи кішок, які визнані найпривабливішими, інформує Ukr.Media.

Бомбейська кішка

Благородна зовнішність цієї тварини здатна підкорити з першого погляду. Чистокровні бомбейці мають характерний одноколірний чорний колір і приголомшливої краси величезні жовті очі. До речі, спочатку ті, хто розводив цю породу котів, ставили завдання здобути породу, яка б зовні нагадувала дику індійську кішку — пантеру. Це їм вдалося повною мірою. Бомбейскі коти витончені, стрибучі, але на відміну від своїх диких товаришів досить ласкаві. Шерсть у них гладка, блискуча і шовковиста.

Абіссінська кішка

Це тварина в першу чергу звертає на себе увагу своїм незвичайним благородним рудувато-карамельним забарвленням. Видовжені вуха і трохи розкосі очі роблять цю породу неповторною. Абіссінські кішки нехай і виглядають велично і граціозно, але в душі вони дуже товариські, легко знаходять спільну мову з іншими тваринами, відрізняються цікавістю і високим інтелектом. Це дозволяє їх успішно тренувати, а також абіссинці, на відміну від більшості інших порід, дуже люблять воду.

Бенгальська кішка

Особливістю цих котів є дуже розвинений мисливський інстинкт, що необхідно враховувати під час придбання породи. Характерна риса зовнішності, завдяки якій кішка легко впізнавана, — плямиста шерсть, нагадує леопардове забарвлення. Основний колір — золотистий із червонуватим відтінком. Бенгальська кішка вважається напівдикою породою. Вперше вона була виведена шляхом схрещування дикої кішки і домашнього кота з чорним забарвленням. Цій кішці потрібно багато вільного простору, щоб грати, стрибати і всіляко проявляти активність.

Манчкін

Не впізнати представника цієї породи просто неможливо хоча б тому, що його видають милі коротенькі лапки. Манчкін — це такса у світі котів. У них м'яка, приємна на дотик шерсть середньої довжини. Самі коти грайливі і володіють розвиненим інтелектом. Стрибати високо вони не можуть через вкорочених кінцівок. Проте дуже цікаво бігають і «сидять на хвості».

Канадський сфінкс

Щодо привабливості цієї породи любителі кішок невпинно сперечаються. Проте шанувальників цього дивного вихованця, у якого повністю відсутня шерсть, набагато більше, ніж тих, хто заперечує його красу. У сфінксів, крім гладкої шкіри, характерною рисою можна виділити великі відстовбурчені вуха. Це надає кішці деяку схожість із кажаном або навіть інопланетянином. Тим не менш сфінкси доброзичливі і дуже налаштовані на спілкування з людиною. Проте вони вимагають великої уваги в плані догляду за шкірою і дуже чутливі до холодів.

Шотландська висловуха кішка

На відміну від більшості порід шотландці можуть мати як довгу, так і коротку шерсть. Тим не менш переплутати цю кішку з якою-якою іншою досить складно. Її зовнішності притаманна мила широка мордочка і дивовижні маленькі вушка, які загинаються вперед. Через це здалеку може здатися, що вуха в неї куповані. Проте це не так. Більше того, у маленьких кошенят-шотландців вушка прямі, але після досягнення ними місячного віку починають набувати характерну форму. До речі, прихильникам ласкавих і злегка ледачих тварин скоттіш-фолд підійдуть ідеально.

Персидська кішка

Це кішка-компаньйон, призначена для домашнього утримання. У персів неймовірно красива довга шерсть, яка вимагає копіткого догляду. А також дуже симпатична коротенька мордочка, через що створюється враження, що вона приплюснута. Персидські коти охоче проводять час з господарем і дуже вірні. Проте заводити їх рекомендують досвідченим власникам: кішки досить вибагливі, вимагають особливого догляду і турботи про здоров'я.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *