Фотоархів: улюблені кішки легендарного Фредді Мерк’юрі

Про життя вокаліста Queen Фреді Мерк'юрі досі складають легенди, і деколи складно розібратися, що з цього правда, а що – ні. Але є один цікавий факт з його біографії, у правдивості якого ніхто не сумнівається: співак душі не чув у котах

Любов довжиною в життя почалася ще в 70-х, коли дівчина музиканта, Мері Остін, купила йому двох пухнастиків: Тома і Джері. Коли артист вирушив на гастролі, він дзвонив додому, а Мері підносила котів до телефону, щоб він міг поговорити з ними, інформує Ukr.Media.

Це підтверджує і особистий помічник Пітер Фрістоун у своїх мемуарах:

«Мері підносила Тома і Джері по черзі до телефонної трубки, щоб ті могли почути Фредді. Це тривало протягом багатьох років і з іншими котами, які мешкали у його будинках».

Ці пухнасті створіння стали для артиста справжньою родиною. За деякими даними, всього у Фредді було близько 10 кішок. Кожне Різдво він дбав про те, щоб згідно з святковою традицією всі вихованці отримали носок, доверху наповнений подарунками.

Глава офіційного клубу фанатів Queen Джекі Сміт розповіла, що більшість домашніх вихованців потрапили до Мерк'юрі з притулків. У Великобританії є благодійна організація «Синій хрест», діяльність якої спрямована на лікування хворих тварин. Щонайменше двох кішок він точно взяв звідти.

Якщо звичайний кошатник купує улюбленцю іграшку і хороший корм, то рок-зірка присвячує пісні. Як виявилося, сольний альбом Фредді «Mr. Bad Guy» був присвячений коту Джеррі і іншим пухнастикам, а також «всім любителям кішок у Всесвіті».

В останньому записаному разом з групою альбомі «Innuendo» є пісня «Delilah». Спершу здається, ніби вона присвячена якійсь дівчині, але далі стає зрозуміло, що мова саме про кішку (Ділайла була його улюбленицею). У цій композиції є гітарне соло Брайана Мейя (теж кошатника), що нагадує «мяу».

У пісні йдеться про те, що Ділайла стала господинею в будинку співака, і це чиста правда. Глава фанклубу Queen розповіла:

«У цієї кішки був характер, вона була справжньою леді. Хтось вважав її хуліганкою, хтось- смішною, але вона завжди потрапляла на коліна до Фредді першою».

Партнер Мерк'юрі підтверджував цей особливий зв'язок, стверджуючи, що для музиканта Ділайла була «маленькою принцесою». Джим Хаттон зізнавався:

«Фредді ставився до кішок як до своїх власних дітей. Він міг через них навіть сваритися, а якщо комусь з котів завдали б шкоди, поки Фредді немає вдома, – нехай допоможуть цій людині небеса. Вдень кішки бігали по будинку та прилеглої до нього території, а вночі хтось з нас збирав їх і заносив всередину».

Куди б Мерк'юрі не відправлявся на гастролі, артист завжди привозив подарунки своїм кішкам. Музикант замовляв дорогий якісний корм з Німеччини, тому що у Великобританії такого не було.

На останньому портреті Фредді одягнений в жилетку з котами, подаровану Дональдом Макензі. Якщо придивитися уважніше, то можна побачити, що на ній зображені всі коти вокаліста Queen. У цій же жилетці він знявся у своєму останньому відео «These Are The Days Of Our Lives».

Не тільки Мерк'юрі обожнював цих чарівних істот. У 2011 році в будинку Лагерфельда з'явилася кішка Шупетт, яка запала знаменитому кутюр'є в саме серце. Подейкують, що вона стане спадкоємицею 3 мільйонів доларів!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *