Жінку, яка насолоджувалася морозивом, здивувала білка, яка робила те саме

Нещодавно Ноа Джорі вирішила взяти свого маленького сина на прогулянку до парку. Був теплий вересневий день, і Джорі подумала, що було б непогано купити морозиво, інформує Ukr.Media.

Як виявилось, ця думка відвідала не тільки Ноа! Купивши два ріжки у парку, Джорі та її син почали шукати, де б сісти. Саме тоді син Джорі зауважив, що неподалік розігрується кумедна сцена.

За мініатюрним столиком для пікніка сиділа маленька білочка — і вона теж їла ріжок морозива. Джорі та її син були приголомшені. Білка тим часом була у захваті!

"Вона була буквально на сьомому небі від щастя", — сказала Джорі. "Білка була така зосереджена на морозиві, що взагалі не рухалася".

Виявляється, працівники парку спеціально встановили маленький столик для пікніка, щоби білки могли насолодитися запропонованими закусками. Але в цей день хтось вирішив приготувати щось більше, ніж просто жменю горіхів… І білка це точно оцінила!

Хоча морозиво, можливо, і не ідеальна їжа для білок, кілька шматочків із ріжка навряд чи завдадуть більше шкоди, ніж біль у животі. Для цієї білки, мабуть, це коштувало ризику!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *