Корисні лайфхаки для прогулянки із собакою у місті

Прогулянка з улюбленим вихованцем може бути радістю, способом відпочити і перезавантажитися або перетворитися на джерело стресу та тривоги. Щоб не допустити другого розвитку подій, важливо дотримуватися нехитрих правил. Так і собака, і її господар не нервуватимуть і зможуть налагодити контакт, інформує Ukr.Media.

Заспокойте вихованця перед виходом

Всі власники собак знають, в яке захоплення приходить волохатий улюбленець, як тільки ви берете до рук повідець.

«Прогулянка! Зараз! Нові запахи! — збудження у собаки наростає, а впоратися з ним вона не в змозі. Тому на вулицю вже виходить надто активною, тягне повідець і зовсім не слухає господаря.

Щоб такого не діялося, заспокойте собаку перед виходом. Збирайтеся на прогулянку не поспішаючи: відволікайте вихованця, відійшовши на кухню, дайте йому смакоту, погладьте. Нехай тварина сконцентрується на вас.

Захопіть ласощі

Харчова мотивація — найпростіша і зрозуміліша для собаки. Заохочуйте її за гарну поведінку, вихованець швидко зрозуміє, чого від нього чекають. Крім того, смакота дозволяє тварині залишатися сконцентрованою на вас. А якщо на вулиці станеться НП, наприклад, вихованець агресивно реагує на іншого собаку, його можна легко відволікти шматочком корму.

Скоротити відстань

Якщо собака нервова, то відводити її далеко від будинку, а разом з ним і від знайомих запахів — це величезна помилка. Вихованець перезбуджується і стає майже некерованим. Замість цього прогуляйтеся районом, а потім пограйте на майданчику з м'ячем, влаштуйте вихованцю пошук ласощів і гру в перетягування каната.

Навчіть собаку командам

Улюбленому Тузіку зовсім не обов'язково вміти робити зайчика, крутитися або виконувати інші трюки. Але для комфортної та безпечної прогулянки вихованець повинен знати основні команди: «до мене», «стояти», «поруч». Це вбереже від неприємностей і його, і вас.

Завжди повідець

Як би ви не довіряли собаці, у місті гуляйте з повідцем. Увагу вихованця може привернути машина, чужа тварина, голуб та ще сотня неочевидних моментів. Повідець страхує від плачевних ситуацій.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *