Основні помилки утримання кішки, які можуть скоротити тривалість її життя

Домашні вихованці — це наша віддушина. Як приємно обійняти свого пухнастого друга після складного трудового дня. Але ми рідко замислюємося про те, що наших братів менших може щось турбувати, інформує Ukr.Media.

Як стверджують ветеринари, кішки можуть довго не показувати свої недуги. Ми помічаємо ознаки хвороби вже тоді, коли вона вже прогресує. Так як не робити помилок в утриманні домашніх тварин і не нашкодити своєму вихованцеві?

Неякісна вода

Вода — джерело життя не тільки для людини, але і для кота. Деякі господарі наливають водопровідну воду в миску, яку тижнями не миють. Це призводить до розмноження хвороботворних бактерій, і як наслідок, до різних хвороб.

Перегодовування

У багатьох котів відсутнє відчуття насичення, тому вони просять їжі знову і знову. Надмірна вага, своєю чергою, призводить до важких захворювань шлунково-кишкового тракту, серця, і навіть легень, так як на внутрішніх органах вихованця відкладається жир. Кішки, які проживають в квартирі ведуть найчастіше пасивний спосіб життя, тому годувати їх необхідно обмежено.

Ігнорування проблем із зубами

Це останнє, на що звертають увагу господарі котиків. А даремно. Кішкам просто необхідна періодична гігієна зубів. В іншому разі вони можуть їх просто втратити.

Самотність

Багато хто заводить кішку, і залишають її на весь день одну. А деякі поступають і ще гірше, систематично їдучи у відрядження, залишаючи сусідці ключі, щоб раз в день погодувати вихованця. Кішка — істота товариська. Через самотність, вона може зачахнути і впасти в депресію.

Відсутність ветеринара

Багато хто думає, що якщо кішка домашня і не ходить на вулицю гуляти, вона не може підхопити будь-яку інфекцію і захворіти. Це в корені невірно. Не забувайте, що ми приносимо додому на вуличному взутті мільйони мікробів. Тому так важливо періодично вдаватися до ветеринарних оглядів, а також до вакцинації і дегельмінтизації вихованця.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *