Прикмети про кішок: все про білих, чорних і рудих

Кішки і прикмети про них допомагають визначити, наскільки успішним буде день, чи вдасться розбагатіти, яка буде погода. Коти – унікальні створіння, які в давнину асоціювалися з магією, чаклунством і божествами. Ці тварини оповиті особливим містицизмом, інформує Ukr.Media.

Народні забобони про погоду, дітей та Фортуну

Коли коти ластяться, чекають спілкування, це попередження, що Фортуна усміхнеться, а на кого вкаже лапами під час потягування, сьогодні буде щасливчиком. Людина, яку вони люблять, завжди буде щасливою і успішною.

За поведінкою кішок можна передбачити погоду. Коли згорнеться клубочком і ховає носик, чекайте холодів. Ретельне вилизування хвоста віщує негоду. Погожий день буде, якщо кіт спить догори животом. Постійно чхає – скоро сильний дощ. Рибалки, моряки брали з собою цих тварин. Вважалося, що вони відганяють нечисть і притягують хороший улов. Коли ведуть себе неспокійно – попереджають про насування шторму.

Погана прикмета облити кішку водою, ваше життя коротшатиме в 2-3 рази. Тварина постійно лежить на обідньому столі – до смерті поруч. Взявши бездомного кота, людині вдасться поліпшити своє становище.

За давнім прикметами кішка допомагає поліпшити сон дитини. Перш ніж покласти в колиску малюка, туди клали тварину. Якщо звір не хотів лежати в ліжечку, значить воно стоїть на поганому місці. Є поширена прикмета на вагітність – якщо жінка постійно годує, гладить чужу вагітну кішку, то скоро вона сама стане мамою.

Рудий кіт – прикмети

Прикмети про рудих котів говорять про те, що вони здатні уберегти людину, очистити її від негативу, але водночас і покарати.

Наші пращури були впевнені, що руда кішка може попередити про те, друг чи ворог прийшов в будинок. Якщо рудий кіт зустрічає гостя з шипінням, приймає бойову стійку, довіряти цій людині не потрібно. А от якщо він треться об ноги, значить підтримувати з тією людиною стосунки потрібно.

Коли починає стрибати на руки, тертися головою об людину, то очищає таким чином від негативу. Від псування захищає, проводячи хвостом по лиці господаря.

Якщо перед від'їздом кіт переходить дорогу зліва направо, по дорозі будуть неприємності. Рудий кіт раптово почав грати з вами – скоро станеться щастя в домі. Вже доросла кішка стрибає по хаті, як маленьке кошеня, проситься грати – скоро так само і ви будете стрибати від радості, дізнавшись хорошу звістку.

Кіт перестав реагувати на вас, веде себе відчужено, постійно лежить на одному і тому ж місці – дослідіть цю ділянку. Не виключено, що тут захований підклад. Його треба знищити.

Прикмета для жінок – рудий кіт перебіг дорогу зліва направо – чекайте швидкоплинного романа, справа наліво – зміни, розставання. Для чоловіків трактування протилежне.

Якщо біля дверей квартири сидить чужий рудий кіт – скоро отримаєте подарунок або гарну новину. Побачили кілька рудих за день – з цього дня Фортуна на вашій стороні.

Згідно з давньою прикметою, якщо ви прогнали рудого кота – будете три роки нещасливі. Замучили тварину, навіть після смерті не знайдете спокою.

Повір'я про чорного кота

Американці вважають, що шлюб буде нещасливим, якщо чорна кішка заходить в кімнату до нареченої в день весілля. У німців є схоже марновірство – у сім'ї буде розлад, коли вона сидить біля вівтаря під час церемонії. А ось англійці вважають, якщо біля будинку, на дорозі з'являється чорний кіт, від женихів не буде відбою. Під час весілля чхне – життя буде успішним.

Гарантією щасливої подорожі для середньовічних моряків була присутність чорної кішки на борту. В стародавній Англії вірили, якщо такого кота викинути за борт, то корабель потрапить у такий шторм, що жодна людина не виживе.

На Русі під час негоди не залишали тварину в будинку, побоюючись, що в житло потрапить блискавка. Звести зі світу ворога можна було закопавши труп кота в його городі. Старовинні прикмети – якщо чорний кіт перебіг дорогу, бути біді, кошеня подряпав малюка – на дитині псування.

В Європі існує повір'я, що якщо чужа тварина заночує у вашому будинку, значить прожене з нього все погане. Повір'я з Сербії – кішка вмивається сидячи мордочкою на схід – настане відмінна погода. Індіанці вірили, що якщо з вулиці підібрати чорного кота, то скоро в будинок прийде удача. Якщо ви побажаєте здоров'я звірку, який чхає, то вас ніколи не наздожене зубний біль.

Що пророкують білі кішки

З кішками білого й світлого забарвлення пов'язано дуже багато прикмет. З давніх-давен вважалося, що вони володіють магічними властивостями. Причому існують аналогічні прикмети про собак, птахів, навіть кажанів. Наприклад, білі коти вміють визначати хвороби і зціляти їх. В далекі часи вважалося, що ця тварина може запобігти розвитку ортопедичних недуг. Якщо домашня кішка проникне в кімнату до людини, яка дуже сильно хвора і ляже біля голови, то людина зовсім скоро відійде в інший світ.

Древні греки були впевнені, якщо вдома поселити білого кота, удача не покине людину. Жінкам вони допомагають розкрити найкращі якості.

Зустріч з білою кішкою на вулиці говорить про успіх у всіх починаннях. Якщо ваша професія пов'язана з ризиком, небезпекою і під час поїздки на роботу ви зустріли такого кота, в цей день пригод не передбачається.

На Русі якщо дівчина не могла одружитися, їй треба було прилаштувати в добрі руки 7 білих кішечок. Хлоцеві навпаки, слід було прилаштувати семеро кошенят чоловічої статі.

Зустріти білого кота перед весіллям – щастя не буде покидати. Інше марновірство обіцяє, що бажання молодих виповниться. Якщо ви нагодуєте бездомну тварину, деякі хвороби вона забере на себе.

Хочете, щоб у дитини був сильний захисник – перед його народженням заведіть біле кошеня. З давніх пір люди вірили, що воно також допоможе жінці легко перенести вагітність та пологи, буде оберігати малюка. Однак, стежте за поведінкою кота. Якщо він постійно спить на животі у жінки, у дитини можлива вроджена недуга.

Триколірні тварини, прикмети

Такий окрас тільки у кішок і вони несуть виключно хороші повір'я – в будинку завжди буде щастя, успіх і добробут. На думку екстрасенсів, триколірні кішки з'єднують в собі здібності рудих, білих і чорних, тому мають велику силу, можуть захищати від негараздів, лікувати, притягувати багатство. Підберете на вулиці різнобарвне кошеня – станете улюбленцем Фортуни і заможною людиною. Ображати цих тварин не можна у жодному разі. Це потягне за собою низку бід.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *