У Пенсільванії чоловік живе з алігатором і ставиться до нього, як до домашнього улюбленця

Найчастіше, якщо ви побачите алігатора на вулиці або в басейні, ви захочете втекти. Однак західний експерт з алігаторів Джої Хенні заявив, що його тварина Уоллі не становить загрози — і навіть надає психологічну допомогу, інформує Ukr.Media.

Американець Джої Хенні розповів журналістам, що він знайшов алігатора Уоллі у ставку в Діснейленді: через складні закони штату Флорида щодо переселення алігаторів чоловік наважився прихистити тварину у себе вдома. Повідомляється, що сьогодні Уоллі живе на своєрідній дієті з чипсів і курячих ніжок у будинку Джої недалеко від Херші, штат Пенсільванія, але що найголовніше — без клітки.

"Я ніколи не зустрічав алігатора, який би не хотів укусити вас", — заявив Хенні журналістам. "Але у Уоллі схоже все не так однозначно".

Алігатор для емоційної підтримки

Експерти не рекомендують шукати власного алігатора, бо більшість цих тварин не будуть такими милими та приємними. Однак Джої Хенні зауважує, що його зв'язок із Уоллі "дуже особливий".

"Він мій алігатор емоційної підтримки", — пояснив американець.

Хенні додав, що, втративши деяких близьких йому людей, він впав у глибоку депресію. Потім, приблизно в той самий час, алігатор підійшов до обіднього столу чоловіка і "проявив ласку", — ніби відчуваючи потреби свого господаря.

"Я лежав на дивані, не міг заснути, а він Уоллі лягав поруч із моєю головою. І я помітив, що це тривало тривалий час, бо в мене на обличчі був відбиток щелепи алігатора", — розповідає Хенні, зазначаючи, що невдовзі він почав брати Уоллі з собою і до кабінету лікаря, і до кав'ярні.

Незвичайна домашня тварина

"У районі Флориди був надлишок алігаторів", — каже Джої Хенні.

За словами фахівця, його друг вивіз Уоллі з лагуни у Флориді, а пізніше привіз алігатора в Пенсільванію, коли йому було трохи більше року.

"Уоллі сильно відрізнявся від будь-якого алігатора, з яким я коли-небудь мав справу за останні 30 років", — пояснив Хенні.

Завдяки міцному зв'язку, стверджує Хенні, його депресія значно покращилася:

"Мені стане самотньо, і тоді Уоллі, здається, це відчуває, — він підходить і обіймає мене: я відчуваю його турботу".

Американець розповідає, що алігатор надавав йому підтримку під час променевої терапії від раку.

"Він не показує гніву. Він не проявляє агресії. Він не робив цього з того дня, як його спіймали. Ми ніколи не могли зрозуміти, чому. Він просто милий. Він спить зі мною, краде мої подушки, краде мої ковдри. Він просто приголомшливий", — каже Генні.

Так, спокійний характер Уоллі спонукав Хенні отримати ліцензію на алігатора як тварину для емоційної підтримки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *