Чи можна вважати ефективним, те тренування, після якого немає втоми ні в одному м’язі

Чому після тренування нічого не болить?

Цьому дивному і водночас цікавому явищу є декілька пояснень:

Швидке відновлення

Якщо ви у вас не болять м'язи після тренування, значить, ви швидко відновлюється. Річ у тому, що відновлення організму позитивно діє на стан м'язів. Також цьому сприяють спортивне харчування і комплекс вітамінів і мікроелементів. Правильний режим дня і корисне харчування допомагають організму відчувати себе добре під час будь-яких фізичних навантажень, інформує Ukr.Media.

Стандартний комплекс

М'язи не болять також у тому випадку, якщо ви робите стандартний комплекс вправ, до якого вони швидко звикають. В результаті ви недостатньо їх опрацьовує, тому обов'язково потрібно вводити нові навантаження і вправи. Або чергувати різні види тренування.

Мала вага

Також однією з причин може бути занадто легка вага з якою ви працюєте в тренажерному залі. В такому випадку м'язи не перевантажуються і, відповідно, не болять.

Рекомендації тренера

Для того щоб відчути свої м'язи, потрібно:

  • Їх дивувати, а значить, постійно вводити в звичний комплекс вправ щось нове і незвичне для них;
  • Збільшити навантаження або змінити вид навантаження. Якщо ви займалися степом в групі, то перейдіть в тренажерний зал або встаньте на еліпс. М'язи відразу дадуть про себе знати.

Однак, коли м'язи сильно болять, це зовсім не показник ефективного тренування. Зазвичай таке буває, коли тривалий час вони не навантажувалися, тому вони і бунтують.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *