Чому одружені люди набирають зайву вагу і як цього уникнути

Багато з вас напевно помічали, що одружені люди чомусь набирають зайву вагу. Це відбувається з дуже багатьма парами. Люди заспокоюють себе тим, що худорба може бути небезпечніше повноти, але це не завжди так, інформує Ukr.Media.

Більше не потрібно залишатися красивими

Коли люди разом, у них поступово пропадає стимул ходити в тренажерний зал, бігати або просто підтримувати себе у формі вправами і дієтою. Любов є, значить можна більше не працювати. Саме тому схильні до повноти люди починають рік за роком набирати і набирати зайву вагу. Рішення просте: почніть займатися чимось разом з другою половинкою. Спільні заняття спортом зблизять вас і будуть корисні для фігури.

Більше готування — більший апетит

Жінки в стосунках повніють частенько через те, що готують багато їжі чоловікові, дітям. Вони нерідко пробують щось, через що підвищується апетит. Тримати себе в руках стає складніше. Вихід тут один — готувати разом або давати пробувати їжу тому, кому ви її приготували.

Весь час йде на любов

Закохані пари проводять разом весь вільний час, забуваючи про їжу. Коли закоханим людям хочеться їсти, вони часто вибирають легкий шлях — наприклад, фаст-фуд. Це і призводить до того, що з'являється зайва вага. Вихід досить простий: готувати навіть на початку відносин, але не щось вишукане і довге, а щось гранично просте.

Ваша друга половинка на вас погано впливає

Наприклад, жінка любить їсти дуже калорійну їжу, тому підсаджує на неї чоловіка. Чоловік може після роботи їсти щовечора чипси і запивати їх пивом. В результаті жінка спостерігає за цим, після чого теж починає так "відпочивати". Ми підлаштовуємося під харчові звички один одного — так відбувається завжди. Хитрого рішення тут немає — потрібно просто тримати себе в руках.

Ви сидите вдома

Це ще одна причина не займатися спортом. Закоханим людям добре вдома, тому можна не гуляти, не розважатися, не ходити. В результаті люди замикаються в будинку і повільно товстіють, адже їх рівень рухливості близький до нуля. Вихід простий: влаштовуйте активні вечори.

Ви доїдаєте за дітьми

Коли з'являються діти, вони вічно щось не доїдають, тому мами і тата роблять це за них, щоб продукти не пропадали. Готуйте менше, якщо є така проблема, а також накладайте дитині більш маленькі порції. В такому випадку не доведеться виконувати роль сміттєвого відра.

Ваш партнер не дає вам схуднути

Наприклад, багато чоловіків спеціально роблять так, щоб їх жінка залишалася товстою. Проблема в тому, що їм здається, ніби жінка худне, щоб знайти собі кого-небудь краще. Те ж саме нерідко зустрічається з боку жіночої половини населення — дами теж можуть не дуже добре зустрічати бажання чоловіка зайнятися спортом, щоб на нього не задивлялися інші жінки. Тут важливо нормально поговорити з другою половинкою, пояснивши людині, що це робиться для себе, адже вам не подобається, як ви виглядаєте.

Більш того, якщо ви перестанете повніти через помилки, описані вище, ви станете більш привабливими, а це може допомогти вам повернути в тривалі стосунки романтику, що зробить вас щасливішими.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *