Чому розв’язаний шнурок під час руху — нехороша прикмета

Майже усі забобони доходять до наших днів зі старих часів. Вони допомагають зрозуміти причину появи того чи іншого явища. Завдяки прикметам можна зрозуміти, що трапиться, якщо розв'яжеться або випадково порветься шнурок, інформує Ukr.Media.

Прикмети про шнурки, які розв'язалися

Шнурок, який розв'язався під час руху, може спричинити багато незручностей. До того ж прикмети попереджають про сумні звістки і неприємні зустрічі.

Якщо це сталося з лівим черевиком, то незабаром трапиться конфлікт з незнайомою людиною. Лівий шнурок може розв'язуватися ще й у тому разі, якщо за спиною людини пліткують.

Розв'язується правий шнурок — до приємних звісток. На людину чекає добробут, якщо її шнурок розв'язався під час руху. Якщо незручність сталася напередодні зустрічі, то людина добре проведе час зі своєю другою половинкою.

Якщо шнурки одночасно розв'язалися на двох черевиках, то це вже складно назвати випадковістю. Це є знаком, що на людину чекає приємне знайомство, яке змінить її подальше життя. Якщо випадково наступити на шнурки і порвати їх — не варто чекати на щось добре.

Прикмети про порвані або втрачені шнурки

Порваний шнурок є передвісником тимчасових труднощів, з якими зіштовхнеться людина. Якщо неприємність сталася напередодні серйозної події, то є ймовірність того, що вона не принесе позитивний результат.

Порвався шнурок на лівому черевику — в оточенні людини є той, хто планує щось недобре. Це говорить ще й про те, що людина повинна відповідально ставитися до своїх зобов'язань і обдумано витрачати гроші.

Втрата шнурка може призвести до серйозних розтрат. Згідно з прикметами, втрата правого шнурка говорить про те, що на людину попереду чекають нові відкриття і серйозні зміни. Щоб дана прикмета здійснилася, не слід думати про минуле.

У тому випадку, якщо шнурок порвався напередодні ділової зустрічі, перед підписанням важливих документів необхідно усе ретельно зважувати і обмірковувати.

Як зав'язати шнурки, щоб таланило

Є кілька прикмет, які допоможуть притягнути у своє життя удачу, якщо вдало зав'язати шнурки:

  • удача буде посміхатися завжди, якщо шнурок на лівому черевику зав'язати на два вузли. Якщо протягом дня він не розв'яжеться, то успіх гарантований;
  • перед тим, як почати зав'язувати шнурки, варто загадати бажання і воно обов'язково здійсниться;
  • щоб залучити гроші у своє життя, перед виходом з домівки, зав'язуючи шнурки, слід протягнути у правий шнурок зелену намистину;
  • щоб залучити у своє життя позитив, слід зав'язувати шнурки лише у денний час;
  • шнурок, який зав'язаний нашвидкоруч, може призвести до неприємностей, тому не варто поспішати.

Який би шнурок не порвався, не варто перейматися, тому що можна випадково накликати на себе лихо. До будь-якої ситуації варто ставитися легко, тоді нічого поганого не станеться.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *