Ці вправи краще виконувати дуже обережно вони “вбивці” колін

Завдяки спорту можна уникнути великих проблем зі здоров'ям і ефективно боротися із зайвою вагою. При цьому багато людей ігнорують правила безпеки, виконуючи деякі вправи неправильно, чим забезпечують собі проблеми з суглобами. Ми зібрали свій топ вправ, до яких необхідно підходити дуже акуратно, якщо у вас є проблеми з колінами, інформує Ukr.Media.

Присідання

Класичні присідання — одна з найпростіших вправ, але і найбільш "хитрих". Невірне виконання загрожує великими проблемами з колінним суглобом, причому розхитати можна навіть здорове коліно, і дуже швидко. Коли ви не розгортаєте носок і обрушуєте всю вагу на коліна, відбувається швидке стирання суглоба, а тому важливо виконувати навіть таку просту вправу під наглядом інструктора, хоча б в перші заняття.

Небезпечна розтяжка

Багато хто любить розтяжку "бігуна". Вона виглядає просто: ви сідаєте на підлогу, витягаєте ногу вперед, а другу згинаєте в коліні і відводите стегно в сторону. У цей момент сухожилля максимально напружується, а колінна чашечка може взагалі зрушити і коли ви спробуєте встати, відчуєте сильний біль. Будьте обережні навіть в таких простих і статичних моментах.

Випад

Одна з найпопулярніших на сьогодні вправ. З її допомогою можна ефективно прокачати сідничний м'яз і м'яз поверхні стегна, однак, для коліна в цій вправі немає нічого хорошого. Деякі виконують вправу так швидко, що у якусь мить ви перестаєте контролювати кут згинання коліна, через що можна отримати травму.

Махи ногами

Ще одна вправа для шанувальників пружних сідниць. Вона виконується в колінно-ліктьовий позиції, що додає тиску на суглоб, причому для людей з хворими колінами така позиція протипоказана навіть з використанням м'яких поверхонь. До слова, фітнес-гуру рекомендують знизити навантаження на суглоби, розташувавши лікті не на землі, а на узвишші, наприклад, на лавці, тим самим розвантаживши суглоби колін і ліктів, але при цьому прокачавши сідничний м'яз.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *