Дівчина протягом місяця присідала по 100 разів на день, і ось що у неї вийшло

Багато людей впевнені, що заради красивого і здорового тіла потрібно обов'язково йти в спортзал і витрачати по кілька годин на тиждень на вдосконалення себе. Звичайно, це не так, інформує Ukr.Media.

Нещодавно в мережі з'явився челендж 100-присідань, в якому беруть участь люди, які бажають всього за кілька тижнів побачити прогрес. Журналістка з Сан-Франциско Джессі Кляйн осторонь теж не залишилася.

Пару місяців тому дівчина зрозуміла, що її ноги були далекі від ідеалу, тому вона засіла в Інтернеті, щоб знайти рішення цієї проблеми в домашніх умовах — в тренажерку ходити не хотілося. Там американка знайшла фітнес-програму, яка спочатку здалася їй досить важкою: протягом місяця щодня робити 100 присідань в день. Але, попри сумніви, процес пішов.

Як розповіла Кляйн у своєму матеріалі для Insider, щодня вона робила два підходи по 50 присідань. І хоч звучить це як щось об'ємне, на все про все у дівчини йшло всього 5-7 хвилин в день. Вона навіть переривалася на роботі і робила присідання прямо в офісі, розважаючи колег. Але кожен раз, коли вона пропонувала їм приєднатися до челенджу, вони лише ввічливо відмовлялися.

Челендж пройшов успішно. Кляйн почала помічати поліпшення вже на дев'ятий день. Підійшовши до дзеркала, дівчина зазначила, що ноги в обхваті почали зменшуватися, а м'язи стегон стали злегка чіткіше. Ще через три тижні Джессі змогла поділитися фінальними результатами. Фотографії говорять самі за себе.

Хоч челендж вже позаду, Джессі тільки розігналася. Дівчина впевнена, цей місяць змінив її життя. Тепер на роботі вона швидше підійде до столу колеги, ніж напише йому в месенджері. А замість ліфтів дівчина вважає за краще бігати по сходах.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *