Фітбол зробить талію тонкою, а прес – звабливим

Хочеш скинути зайву вагу і зробити талію тонше? Купуй фітбол. Це великий гумовий м’яч, вправи на якому допоможуть цілеспрямовано пропрацювати кожну групу м’язів окремо. Щоб навчитися працювати із фітболом, запишися на заняття у фітнес-клуб (як правило, тобі запропонують повне фітбол-тренування або аеробний урок, де вправи із м’ячем є частиною  фітнес-програми). 

Яку ж користь приносять вправи із фітболом? 

– При виконанні вправ із фітболом задіяно багато м’язів. Це дозволяє розвинути гнучкість, зробити ефективну і правильну розтяжку спинних і черевних м’язів. А також за досить короткий час зробити фігуру стрункішою, поліпшити поставу, позбавитися від зайвих сантиметрів на талії і накачати прес, – говорить тренер з фітнесу одного з київських спортивних клубів Діна Олейник

Крім того,  завдяки тренуванням із фітнес-м’ячем:
– зміцнюється серцевий м’яз
– нормалізується тиск
– покращується координація і робота вестибулярного апарату
– покращується робота легенів 

Цікаво, що спочатку фітбол був зовсім не засобом для схуднення і боротьби за ідеальну фігуру. А допомагав при реабілітації хворих із порушеннями центральної нервової системи.

Цей диво-м’яч у 50-х роках ХХ століття розробила швейцарська лікарка Сюзан Кляйнфогельбах.  Та незабаром американка Джоан Познер Мауер розширила сферу використання фітболу. І запропонувала робити вправи з м’ячем спочатку реабілітації хворих після травм хребта, а згодом і для звичайних аеробних занять, занять з йоги, пілатеса тощо.

Як вибрати м’яч? Фітболи бувають різних розмірів, як правило, найміцніші з них витримують вагу до 250 кг. Щоб правильно вибрати спортивний м’яч, потрібно сісти на нього  і зігнути коліна під прямим кутом. Якщо твої стегна будуть паралельні підлозі, значить — це твій розмір. 

Зверни увагу, якщо м’яч буде не твого розміру, ефективність тренування дорівнюватиме нулю.   Зазвичай фітболи бувають лише яскравих насичених кольорів — червоний, зелений, фіолетовий, синій, жовтий. Тому вибір кольору довір своєму смаку. А щодо якості — послуй фахівців, які стверджують, що найміцніші і надійні фітболи виготовляють в Германії і Італії. 

Якщо ти займаєшся не лише в спортзалі, а й придбала особистий фітбол для тренувань удома – тримай його подалі від гострих предметів, а також подалі від електричних ламп, батарей і  теплових обігрівачів. 

Вартість у Києві:
фітбол-тренування — 35 грн. (м’яч видають на час заняття)
покупка фітболу в спортивному магазині — 135 грн.
насос для накачування фітболу— 40 грн.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *