Фітнес-експерти розповіли, як і навіщо прискорювати метаболізм

За перетворення їжі на енергію в нашому організмі відповідає метаболізм. У когось обмін речовин швидкий, що допомагає людині легко підтримувати здорову вагу, а у когось повільний, що призводить до накопичення зайвих кілограмів. Фітнес-тренери дали п'ять простих порад щодо прискорення обміну речовин. Перша — збільште фізичну активність, інформує Ukr.Media.

Регулярні тренування силового типу допоможуть збільшити м'язову масу і загальну активність організму, що сприяє підвищенню метаболічної швидкості. Тренування високої інтенсивності (наприклад, інтервальні) також матимуть позитивний вплив на метаболізм, сказали фахівці.

Другий крок — приєднайте силові тренування. Чим більше у вас м'язів, тим більше калорій спалює в стані спокою організм, пояснили експерти. Тут допоможуть вправи з обтяженнями (штанга, гантелі, тренажери опору).

Важливу роль у прискоренні метаболізму відіграє правильне харчування. Здоровий раціон допоможе підтримувати стабільний рівень цукру в крові та налагодить обмін речовин. Страви мають містити білки, складні вуглеводи, здорові жири та овочі.

Прискорити метаболічну активність без достатньої кількості води неможливо, продовжив тренер. Вода покращує процеси травлення, підтримує оптимальний рівень гідратації клітин і полегшує процеси обміну речовин. За словами фахівця, норма — мінімум сім склянок води протягом дня. Останній, але вкрай важливий фактор, що впливає на швидкість метаболізму, — правильний сон.

Нестача сну може знизити швидкість обміну речовин і призвести до уповільнення метаболічних процесів. Регулярний і якісний нічний сон протягом семи-восьми годин допомагає підтримувати здоровий метаболізм і енергетичний баланс, підсумували фітнес-тренери.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *