Як позбутися зайвих кілограмів: 5 простих порад психологів

Перший крок в позбавленні від зайвих кілограмів — пошук причини, яка привела до їх появи, інформує Ukr.Media.

Тим, хто вирішив позбутися зайвої ваги, не слід відразу ж сідати на жорстку дієту і втомлюватися в спортзалі під наглядом тренера. Першочергове завдання — виявити причину набору кілограмів. Психологи назвали п'ять речей, які потрібно зробити, щоб схуднути.

Згадайте, коли саме з'явилася зайва вага

Поверніться в минуле і проаналізуйте, коли саме почали повніти, які події відбувалися у вашому житті в той момент і про що ви думали. Велика ймовірність, що тоді сталося щось незаплановане.

Наприклад, ви стали частіше ображатися. Навіть якщо на це були причини, щосили намагайтеся ніколи не робити більше цього, якщо хочете повернути стрункість.

Припиніть захищатися від зовнішніх факторів жировим прошарком

Деякі повні люди підсвідомо шукають в зайвих кілограмах позитивні сторони, намагаючись виправдати недосконалості фігури.

Деякі товстуни на підсвідомому рівні шукають в зайвій вазі плюси, намагаючись виправдати недосконалості фігури. За словами психологів, так вони привносять в життя почуття безпеки і захищаються жировим прошарком від зовнішнього середовища.

Буває, що дівчина бажає виділятися з натовпу, бути яскравою всупереч природним даним. Бажання може бути настільки сильним, що додасть пару десятків зайвих кілограмів. В такому випадку залишитися непоміченою просто неможливо.

Поставте конкретну мету в схудненні

Водночас головне завдання тих, хто вирішив боротися із зайвою вагою, — поставити конкретну мету. Бажано прямо на папері прописати, скільки кілограмів хочете скинути і за який період. Ще важливо письмово відповісти на питання, що зміниться, коли ви схуднете. Через кілька днів візьміть листок з відповіддю і подумайте, чи дійсно ви хочете того, про що написали.

Додайте емоції в життя

Тим, хто худне, потрібно навчитися проживати емоції, не пов'язані з їжею. Займайтеся спортом, зустрічайтеся з друзями, запишіться на курси ліплення або малювання.

Якщо вирішили боротися із зайвими кілограмами, обов'язково проживайте емоції, які не пов'язані з їжею. Потреби балувати себе смакотою куди менше у тих, хто живе цікавим і насиченим життям. Запорукою гарного настрою стануть будь-які позитивні зміни в зовнішності, наприклад свіжий манікюр і оновлена зачіска.

Ідіть назустріч змінам

І, звичайно, не бійтеся змін. Якщо зайва вага з вами давно, не один рік, підсвідомо ви сприймаєте її як норму, вважаючи, що схуднути, все одно що перестати бути собою. В цьому випадку якомога частіше уявляйте себе в стрункому тілі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *