Не робіть цього після тренування: топ-6 заборон після активного тренування

Не завжди здорове харчування і вправи для схуднення, які ви регулярно і старанно виконуєте в спортзалі, на стадіоні, на майданчику або вдома, можуть принести реальний результат, інформує Ukr.Media.

Виявляється, навіть найефективніша програма тренувань у спортзалі не врятує вашу фігуру, якщо ви постійно робите одні й ті ж помилки після виходу із залу. Але ми знаємо, що не варто робити після тренування, щоб від занять спортом ви отримували тільки користь.

Ось, чого ніколи не варто робити після тренування:

Витирати піт з обличчя рушником

Після тренування потрібно прийняти душ, а не витирати піт. Це так шкідливо для шкіри. Особливо не можна витирати обличчя тим же рушником, яке ви тільки що стелили на тренажери. Гарантовано отримаєте запалення.

Шкіра після тренування розпарена, з пор виходить зайвий жир разом з потом, а ви забиваєте його назад, ще й ворсинки навздогін до того бруду, що залишилася на рушник, потраплять в ваші пори. Не робить так.

Якщо ви тренуєтеся в залі, то бери з собою гель для душу та одразу після занять біжіть в душ, вмивайтеся і просушіть обличчя чистим рушником. Не хочете носити косметичку? Тоді захопіть хоча б косметичні серветки, просочені міцеляркою. Але душ приймати обов'язково, адже ви розігріваєте не тільки м'язи, але і шкіру тіла. Навіщо вам прищі на спині, грудях і обличчі. Душ в роздягальні — менше зло.

Пити енергетики

Багато людей в гонитві за максимально швидким схудненням намагаються всіма уявними способами прискорити метаболізм. Деякі, особливо завзяті, вживають енергетики і до і після тренування. Якщо "до" ще зрозуміло, то "після" — це перебір. Ні в якому разі не "запивай" тренування енергетичними напоями і не "заїдайте" фітнес-батончиками — в них багато цукру, і ви навпаки призупините процес спалювання жирів.

Спати

Ми не знаємо, хто хоче спати після тренування, адже навпаки ви повинні відчувати прилив енергії. Але, на всяк випадок, проговоримо і цей пункт. Навіть якщо ви втомилися, не варто лягати спати після спорту.

Організму потрібно не менше 2 годин, щоб уповільнити всі процеси та підготувати тіло до сну. Це все одно, що їхати на швидкості 180 км/год і вирішити різко загальмувати: шкідливо!

Їсти одразу після тренування

Причина та ж, що і з енергетиками — таким чином ви годуєте своє тіло легкодоступною енергією. Замість того, щоб спалювати жир після тренування, він буде спалювати те, що ви з'їли. Так, ви не поправитеся, але і не схуднете.

Перший прийом їжі після тренування будь-якої тривалості має бути не раніше, ніж через годину. Причому не варто накидатися на булки, краще з'їжте щось білкове.

Пропускати заминку

Заминка, розтяжка — називайте, як хочете, але вона повинна бути в плані ваших занять після тренування. Якщо після одного кардіотренування ви ще можете пропустити розтяжку (але не кожен раз), то після силовий — це вже гріх.

Найчастіше після силового або високоінтенсивного тренування відвідувачі залу не залишаються на розтяжку, і це величезна помилка. Вам потрібно заспокоїти м'язи, розслабити тіло, дати молочній кислоті правильно розподілитися — все це сприяє втраті ваги та дасть гарний ефект від занять спортом! Та й суглобам розтяжка подобається.

Обмежувати кількість води

Не варто думати, що, якщо ви не будете пити після занять, то швидше схуднете. Як раз навпаки. Вода потрібна, щоб прискорити метаболізм ще більше і вивести все зайве з організму. Після тренування пийте рівно стільки, скільки хочеться.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *