Прості поради, які допоможуть вам спалити жир без втрати м’язової маси

Проблеми, пов'язані із надмірною вагою, здатні завдати організму серйозної шкоди. Багато людей страждають від повноти і супутніх їй захворювань. Не дивно, що більшість шукає ефективні способи, щоб привести себе у форму, інформує Ukr.Media.

На сьогодні існує величезна кількість методів, що дозволяють за відносно короткі терміни, привести себе в порядок: фізичні вправи і комплексні тренування, правильне харчування, дієти, різні масажі.

Однак, попри це все, деякі обирають агресивніші способи боротьби із зайвими кілограмами. Але голодування і жорсткі дієти не дозволять зберегти прекрасну форму.

Так, звичайно, вони сприяють зниженню ваги, але мало хто замислюється, що піде у першу чергу: жир, рідина або м'язова маса?

Щоб не втратити свої м'язи, варто дотримуватися 5 простих правил.

Обов'язково збільште споживання білка

Перше, на що необхідно звернути увагу, так це на достатнє споживання білкової їжі.

Коли відсоток жиру зменшується, але потрібно зберегти м'язову тканину, дуже важливо забезпечити достатнє споживання організмом білка. Білки — це один з найважливіших поживних речовин, за допомогою якого можливе спалювання жиру і нарощування м'язової маси.

Останні дослідження показали, що під час активного схуднення на частку білка має приходити близько 30% від щоденного споживання калорій.

Остерігайтеся різкого скорочення калорійності раціону

Звичайно, для багатьох є розумним рішенням скоротити вживання калорій, щоб зменшити відсоток жиру в організмі. Однак це рішення може призвести до зовсім іншого результату. Занадто сильний дефіцит калорій може привести до нестачі енергії в раціоні і це змусить організм отримувати її з м'язової тканини.

Крім того, що м'язи руйнуються, створиться дефіцит вітамінів та інших поживних речовин. А це призведе до поганої регенерації і відновлення м'язів після тренування. Різке зниження калорійності раціону змусить людину відчувати постійний голод, що може привести до харчових зривів.

Дотримуйтеся питного режиму

Недарма кажуть, що вода є джерелом життя. Людський організм потребує рідини кожен день. Вода не лише здатна зменшити відчуття голоду, вона ще наповнить шлунок, і тим самим продовжить відчуття ситості.

Останні дослідження показали, що люди, які випивали по 0,5 літра за 30 хвилин до основного приймання їжі, відчували зменшення відчуття голоду і відповідно зменшення загальної ваги.

Крім того, що вода вимиває шкідливі речовини з організму і підтримує функцію нирок, вона також відновлює роботу травної системи. Щоденне вживання води необхідне для метаболізму жирів і вуглеводів.

Не варто робити акцент на одних тільки кардіотренуваннях

Якщо людина, яка хоче схуднути, вирішила додати більше кардіо, то це може призвести до негативних наслідків. Вони у першу чергу відобразиться на м'язовій тканині.

Чим більше кардіо, тим менше часу на відновлення м'язів. Отже, в організму зовсім немає часу, щоб здійснити нормальну регенерацію тканин. Забагато кардіо призведе до травм, постійної втоми, перепадів настрою і перетренованості.

Не варто забувати про силові тренування

Якщо основна мета схуднення — зменшити відсоток жиру в організмі і зберегти максимально м'язову вагу, то в такому разі не обійтися без силових тренувань.

Такі тренування позбавлять не лише від жирових запасів, але і приведуть до росту м'язів. Крім цього, за допомогою силових тренувань можна створити гарний рельєф, якого не вдасться домогтися за допомогою кардіонавантажень.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *