Скільки калорій спалюється при віджиманні?

Віджимання — популярна вправа для спалювання калорій і нарощування м'язів. При цьому найцікавіше те, що для їх виконання не потрібно ніякого обладнання — тільки ваша власна вага, інформує Ukr.Media.

Скільки ж калорій спалюється при віджиманні?

Не існує універсальної відповіді на питання, скільки калорій ви будете спалювати під час віджимань, але в CDC (центри з контролю і профілактики захворювань США) припускають, що людина спалює близько 7 калорій у хвилину енергійних віджимань.

Справжня кількість спалених калорій буде варіюватися від людини до людини залежно від безлічі факторів, у тому числі:

  • Вік: з віком м'язова маса має тенденцію зменшуватися, що уповільнює спалювання калорій.
  • Вага: люди, які більші або мають більше м'язової маси, спалюють більше калорій під час тренування і в стані спокою, ніж люди з меншою вагою і меншими м'язами.
  • Стать: зазвичай, у чоловіків менше жиру і більше м'язів, ніж у жінок того ж віку і ваги, що збільшує їх спалювання калорій.

Інтенсивність тренування також впливає на кількість спалюваних калорій. Наприклад, ви спалите більше калорій, якщо зробите 50 віджимань за 60 секунд, ніж 15 віджимань за той же час.

Заведено вважати, що силові вправи, такі як віджимання, можуть підвищити ваш метаболізм і збільшити швидкість основного обміну (BMR).

І хоча частково це правда, ваш метаболізм менш схильний до маніпуляцій, ніж ви думаєте. Метаболізм багато в чому визначається генетикою. За даними CDC, люди, які регулярно тренуються, можуть набрати кілька кілограмів м'язової маси, але цього недостатньо, щоб значно/істотно змінити свій BMR.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *