Скільки потрібно тренуватися, щоб схуднути?

Вправи надзвичайно важливі, якщо ви хочете схуднути. Вони не тільки підвищують метаболізм (здатність організму спалювати більше калорій), але також підтягують тіло, формують м'язи та покращують загальний тонус тіла, інформує Ukr.Media.

Як і все інше, для максимальної ефективності тренування також повинні проводитися за розкладом.

Скільки потрібно тренуватися, щоб схуднути? Щоб схуднути на 500 г за тиждень, потрібно створити дефіцит в 500 калорій на день.

Ось скільки руху вам потрібно, щоб досягти мети.

Ідеальний час

Згідно з дослідженням Американського коледжу спорту і медицини, людина повинна тренуватися в середньому 150-250 хвилин на тиждень, щоб схуднути. Якщо ви хочете прискорити процес, вам потрібно збільшити час.

Розклад тренувань

Щоб укластися в рекомендований час інтенсивних тренувань в 150-250 хвилин, вам необхідно займатися від 22 до 35 хвилин кожен день.

Майте на увазі, що також слід стежити за своїм харчуванням і обмежувати споживання цукру, тіста, смаженого і, по можливості, контролювати споживання вуглеводів.

Вправи і час

Є багато видів спорту, які по-різному навантажують організм і спалюють різні калорії. Добре не дотримуватися одного виду тренувань, тому що організм до нього звикає і у якусь мить перестає розвивати м'язи. Крім того, щоб тренування було ефективним, вам потрібно постійно кидати йому виклик і виводити його із зони комфорту.

Ось дії які можуть допомогти вам скинути пів кіло на тиждень:

  • Біг: 40 хвилин в день.
  • Ходьба: 2 години на день
  • Плавання: 40 хвилин в день.
  • Їзда на велосипеді: 1 година в день.
  • Аеробіка: 1 година в день.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *