Завдяки цим видам танців, схуднути можна навіть швидше, ніж на тренажерах

Заздалегідь турбуєтеся, як повернутися в колишню форму? Заняття танцями — найприємніший, емоційний і цікавий шлях до красивої фігури, інформує Ukr.Media.

Але які ж танці допоможуть нам зробити ідеальне тіло швидше за все?

Зумба

Зумба — це не зовсім танець, це, скоріше, танцювальний фітнес. Це аеробне тренування, в основі якого лежать ритмічні рухи, що виконуються під запальну музику. Це суміш сальси, кумбії, фламенко, каліпсо, мамби, румби. Це не тільки корисно і енерговитратно, але ще і по-справжньому весело!

Ефект. Тренування залучає всі м'язи, але основне навантаження припадає на нижню частину тіла — ноги і сідниці. Зумба розвиває пластику, гнучкість, витривалість, тренує дихальну і серцево-судинну системи і, звичайно, покращує настрій.

Скільки можна спалити за годину тренування? 400-500 ккал.

Труднощі. Ніяких! Фактично це єдиний вид танців, для якого вам не буде потрібно ніякої спеціальної фізичної підготовки. В кінці заняття вам не потрібно поєднувати вивчені рухи в красивий танець, ви можете імпровізувати, а тренер не буде змушувати вас ідеально повторювати всі його рухи. Ви просто танцюєте, радієте і позбавляєтеся від зайвих кілограмів.

Ось маленьке відео тренування, щоб ви знали, що таке зумба насправді:

Pole dance

Танець з жердиною (пілоном) дозволить не тільки розкріпачитися і здивувати коханого, але і схуднути. Заняття охоплюють всі види навантаження: силове, аеробне, розтяжку, елементи акробатики. Pole dance — це не стриптиз, як думають багато, а лише його імітація. Основний акцент тут робиться на техніку виконання, а вона, варто зауважити, непроста.

Ефект. Тренування на пілоні підтягує всі групи м'язів (працюють м'язи рук і плечовий пояс, прес і м'язи спини, ноги і сідниці, а також литкові м'язи), покращує гнучкість, розтяжку, перетворює поставу і ходу. Заняття позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи.

Вже після декількох занять ви помітите, що стали більш граціозною, жіночною, впевненою в собі. Pole dance допомагає позбутися комплексів, відчути себе привабливою і сексуальною.

Скільки можна спалити за годину тренування? 450-450 ккал.

Труднощі. Не можна освоїти танці на пілоні за одне, три або навіть п'ять занять. Це тяжка праця, яка вимагає завзятості, прагнення, терпіння. Почати тренуватися може і новачок, але все ж краще відразу мати непогану розтяжку. Крім того, якщо по життю ви сором'язлива людина, то вам потрібно буде змусити себе позбутися незручності і почати танцювати. Але повірте: красиве і спокусливе тіло коштує ваших зусиль!

Це невелике відео з танцем на пілоні доведе вам, що pole dance — це значно більше, ніж просто танець.

Танець живота

Танець живота — один з найсексуальніших і чуттєвих танців. Думаєте, він не сприяє схудненню, через те, що в ньому задіяний тільки живіт, а всі рухи плавні? Насправді під час танцю живота працюють багато груп м'язів, і це досить ефективний спосіб підтягнути фігуру і скинути непотрібні кілограми.

Ефект. Звичайно, найважче доводиться м'язам преса. Особливо активно працюють косі м'язи, до яких буває складно дістатися навіть в умовах спортзалу. Крім того, зміцнюються м'язи плечового пояса, спини, формуються красиві стегна, йдуть зайві сантиметри з талії. Вважається, що танець живота позитивно впливає на жіночу статеву систему, а також нормалізує обмін речовин. І звичайно, жінка, що виконує танець живота, відчуває себе привабливою, бажаною і прекрасною!

Скільки можна спалити за годину тренування? 350-400 ккал.

Труднощі. Так, танець живота — це далеко не найлегший танцювальний напрямок, але водночас навантаження на суглоби і зв'язки під час занять мінімальні, а значить, цей танець зможе освоїти жінка будь-якого віку і будь-якої ваги. Танцювати можна хоч кожен день — вам не знадобиться відпочинок між тренуваннями для відновлення м'язів.

Це відео танцю живота зачаровує:

Ірландський степ

Якщо ваша головна проблема — повні ноги, спробуйте записатися на ірландський степ. Ці танці замінять вам і біг, і скакалку, і степ-аеробіку. Під час танцю активно працюють ноги, тулуб залишається практично нерухомим, а руки виконують лише плавні рухи. Всі види ірландських танців виконуються під традиційні ірландські мелодії: ріли, джиги, хорнпайпи.

Ефект. Це ідеальний танець для тих, хто хоче по-справжньому прокачати ноги. Рельєфні, підтягнуті, стрункі стегна, ікри, сідниці — ось головний результат занять ірландським степом. Крім того, цей вид танців допомагає накачати прес, виправити поставу, розвинути дихальну систему і зміцнити серцевий м'яз. Танець дуже ритмічний, а значить, на кожному тренуванні доведеться добре попітніти, але, як відомо, з потом йдуть не тільки шкідливі речовини, але і зайві кілограми.

Скільки можна спалити за годину тренування? 500-600 ккал.

Труднощі. Ірландська музика відрізняється чітким ритмом і вимагає точних кроків, тож якщо ви не знаєте, що таке почуття ритму, вам може бути складно витримувати темп танцю.

Ірландський степ — це серйозний танець, який не можна вивчити за пару тренувань. Врахуйте, ви швидше освоїте Ірландський степ, якщо ніколи не займалися іншими танцювальними напрямками. Річ у тім, що класична хореографічна підготовка часом заважає тілу запам'ятати позиції ірландських танців, так що краще починати вчитися з нуля.

Коли ви будете танцювати так само, як дівчина на відео, у вас вже не залишиться жодного зайвого грама:

Латиноамериканські танці

Запальні, енергійні, емоційні латиноамериканські танці — це безумовно те, що потрібно для швидкого спалювання жиру. Бачата, сальса, ча-ча-ча, румба, джайв — вибір величезний! Втома, слабкість, поганий настрій — цих понять просто не існує, коли ви танцюєте сальсу або румбу. До того ж велика частина латиноамериканських танців виконуються в парі, а значить, під час танцю не можна лінуватися, щоб не підвести партнера.

Ефект. В ході тренувань залучені всі групи м'язів, але упор йде на прес, стегна і сідниці. Ви навчитеся тримати спину, стежити за координацією, пластично рухатися і відчувати своє тіло. Латиноамериканські танці підтягнуть фігуру і допоможуть позбутися від зайвих кілограмів. І звичайно, запальні танці — це ідеальні ліки проти нудьги!

Скільки можна спалити за годину тренування? 400-500 ккал.

Труднощі. Не кожен може виконувати рухи в такому шаленому темпі, який вимагають латиноамериканські танці. Щоб побачити результат, ви повинні викладатися на всі 100%.

Подивіться, чи хотіли б ви танцювати сальсу так само, як це роблять професійні танцюристи?

Радимо звернути увагу на бачату. Як і всі латиноамериканські танці, вона допомагає розкритися, струсити з себе комплекси, зміцнює серцево-судинну систему і підтримує організм в тонусі.

А ще бачата досить проста в хореографії (що особливо актуально для початківців танцюристів). Настільки, що її можуть виконувати навіть люди з деякими фізичними особливостями. Власне, бачата відома як танець що оздоровлює та сприяє зміцненню м'язів після травм.

Фламенко

Танець, від якого худнуть не тільки ноги, але і все тіло. Пристрасний іспанський танець, фламенко задає дуже швидкий темп, так що процес схуднення не здасться вам монотонним і нудним. На заняттях з фламенко ви знайдете впевненість в собі, досягнете гармонії душі і тіла і відчуєте, що значить бути по-справжньому вільною!

Ефект. На заняттях фламенко вчать відбивати дріб, тримати спину прямо і вигинати кисті рук. Через пару місяців тренувань худнуть стегна і сідниці, а литкові м'язи набувають красивий рельєф. Плюс до всього танець позбавить від зайвого жиру в області рук і шиї. Повороти і скручування під час танцю опрацьовують м'язи спини, тому ви отримаєте чудову поставу і попрощаєтеся із захворюваннями хребта. Заняття фламенко зроблять вас більш граціозною, пластичною і легкою.

Скільки можна спалити за годину тренування? 300-400 ккал.

Труднощі. Фламенко, як і будь-який танець, вимагає дисциплінованості та завзятості. Всі рухи й постановки корпусу досить природні, потрібно лише зрозуміти принцип — і ви зможете освоїти фламенко всього за кілька місяців. І отримати красиве, спокусливе тіло.

А тепер подивіться, як справжні іспанці танцюють свій національний танець:

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *