4 знаки Зодіаку, які найсильніше зазнають на собі вплив Коридору затемнень з 14 по 28 жовтня

Що таке Коридор затемнень?

Нетривалий за часом період, коли відбувається і сонячне, і місячне затемнення називається Коридор затемнень. Цей період — не спокійний час. З нами трапляються кармічні події, оскільки починається активна діяльність Північних та Південних Місячних вузлів, інформує Ukr.Media.

Сонячне затемнення визначає основний напрямок Коридору затемнень, показує, у якій сфері ми отримуватимемо кармічні уроки. Місячне затемнення дуже впливає на емоційну сферу, можливі гострі реакції на різні події.

Попри неспокійність Коридору затемнень, не варто його побоюватися: краще сприймати це як можливість пройти нові кармічні уроки та вирости духовно.

Коридор затемнень, що наближається, почнеться з Сонячного затемнення у Терезах, а закінчиться Місячним затемненням у знаку Зодіаку Телець. Для всіх знаків Зодіаку буде актуальним питання співробітництва та партнерства. До кінця Коридору затемнень у нас зростатиме потреба у стабільності та комфорті, фінансові питання будуть цікавити нас частіше, ніж зазвичай. Однак саме ці 6 знаків Зодіаку найсильніше відчуватимуть трансформаційну енергію Коридора затемнень:

Діва

Коридор затемнень — ідеальна можливість для Вас, Діви, почати сяяти! Ви відчуватимете перехід Венери у Ваш знак Зодіаку. Діви тривалий час працювали над собою: настав час застосувати на практиці ті знання та підказки Всесвіту, що Ви отримали. Кінець Коридору затемнень буде значущим для Вас щодо соціальних зв'язків: нові знайомства, велика кількість громадських заходів.

Фінанси — важлива тема вашого кармічного уроку. З одного боку, можуть виникати імпульсні бажання витратити гроші, з іншого — буде присутній постійний страх нестачі фінансів.

У цей період важливо зрозуміти, що Ви заслуговуєте на визнання серед Вашої спільноти, будь то робота, навчання або друзі. Також необхідно провести роботу над собою у сфері фінансів: використовувати енергію знака Зодіаку Терези, щоб знайти баланс між зайвою ощадливістю та великими витратами.

Рак

Про особливі відносини між Раком та їхньою планетою-управителем Місяцем можна говорити годинами. Кожну зміну Місячного циклу Раки відчувають особливо сильно.

Цей Коридор затемнень прагне допомогти Вам навести лад у житті особливо у сфері дому, сім'ї та близьких відносин. Сонячне затемнення у Терезах буде проходити через Ваш 4 будинок, який відповідає за сім'ю та рід. Ви можете зненацька згадати моменти з дитинства, які підкажуть сферу для особистісного зростання зараз.

Важливо підготуватися до кінця Коридору затемнень: початок сезону Скорпіонів принесе Вам нові можливості у коханні. Використовуйте початок періоду для роботи над собою та своїми переживаннями, щоб зустріти нові можливості з відкритим серцем!

Терези

Терезам варто підготуватися до великої та серйозної роботи над собою: Сонце, Місяць, Меркурій та Марс будуть знаходитися у Вашому знаку Зодіаку в різні періоди Коридору затемнень.

Початок Коридору затемнень буде продуктивним у соціальній сфері: Ваша енергія спрямована на створення міцних партнерських відносин. Однак необхідно засвоїти важливий урок: Вам слід знайти баланс між соціалізацією та своїм внутрішнім світом.

До кінця Коридору затемнень піднімуться теми несвідомих страхів, глибинних переживань, Вашого емоційного багажу, оскільки Місячне затемнення застане Вас у 8 будинку. Будьте готові працювати над своїми страхами.

Скорпіон

Наймирніший початок періоду Коридору затемнень очікує на Скорпіонів. Ви будете занурені у свій світ — позначиться вплив Сонячного затемнення у Вашому 12 будинку, який відповідає за інтуїцію. Однак, чим ближче буде початок Вашого сезону, тим менш спокійним буде Ваш світ. І Меркурій, і Марс, і Сонце перейдуть на Ваш знак Зодіаку. Якщо енергія Терезів більш спокійна і націлена на перебування балансу, то енергія Скорпіонів більш активна, пристрасна і іноді навіть войовнича.

Місячне затемнення у Тельці означає завершення трансформаційного циклу для Вас та початок нового періоду. Поміркуйте про те, як змінилося життя останнім часом: які нові звички Ви ввели у своє життя, чого позбулися, як змінилося коло спілкування. Не забудьте поставити цілі на новий період у вашому житті.

Використовуйте Ваші величезні енергетичні запаси в кінці Коридору затемнень, щоб підготуватися до нового розділу життя!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *