5 знаків Зодіаку, у яких зміниться особисте життя і з’явиться нове кохання в листопаді 2023

Другий осінній місяць закінчується яскравим затемненням у Тельці 28 жовтня і настає повноправне царювання знака Скорпіон, в якому буде рекордне скупчення планет весь листопад. Цей знак традиційно відповідає за трансформацію та переродження, тому чекайте змін — після Коридору Затемень весь листопад ми отримуватимемо пост-події, які продовжуватимуть впливати на нашу долю, інформує Ukr.Media.

Сфера відносин буде під пильним впливом у листопаді, адже 9 листопада Венера, планета відносин заходить на знак Терези, де з'єднується з Вузлом минулого. У багатьох людей буде потреба повернути колишнє кохання, щоб «доз'ясовувати» якісь ситуації. Наприклад, судового типу або з надією зробити перезапуск романтики.

У будь-якому випадку, на всіх нас чекає буквально зіткнення з минулим і своїми очікуваннями від стосунків у районі 27-28 листопада, коли доведеться ніби відпустити союз чи стосунки, за які ви могли триматися.

Найяскравішою подією у сфері відносин буде 13 листопада — цього дня на нас чекає поєднання Марса, Місяця та Сонця, що може спричинити виникнення нових глибоких емоційних зв'язків. Причому людина може з'явитися у вашому житті начебто випадково, але в результаті союз буде яскравим і довгим.

А ось у Повню в Близнюках 27 листопада принесе раптову експансію стосунків у ваше життя — Сонце з'єднається з Марсом у Стрільці, що може принести важливі рішення у союзах.

Скорпіон

У вашому житті в листопаді може з'явитися новий і пристрасний шанувальник, причому з вашої роботи. Актуальні романи на службовому ґрунті, або з людиною зі сфери медицини, фінансів чи військової справи.

Близнята

Ви прояснюєте ситуацію у відносинах і може статися розставання, причому ваш партнер буде налаштований досить войовничо. А ви, швидше за все, будете готові відкрити новий розділ у своєму житті з легким серцем і якимись особистими матеріальними планами.

Рак

У листопаді у вас може з'явитися нове захоплення, пов'язане з темою нерухомості та інтер'єрів. І саме на цьому ґрунті ви можете зустріти нову людину. Це буде яскравий флірт і пристрасть, яка миттєво виникає.

Водолій

У листопаді ви можете ухвалити важливе рішення у відносинах, особливо якщо ваш партнер відхиляє розвиток стосунків або варіант народження дітей. Ви станете досить логічними і відстороненими від нього, орієнтуючись виключно на свої інтуїтивні потреби.

Телець

Ви можете зустріти нове кохання, причому ця людина буде фінансово дуже сильною і своєю появою у вашому житті блискавично підніме вам самооцінку. Ймовірно, що бажання розпочати зв'язок виходитиме від неї, вона навіть може натякнути вам про бажання шлюбу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *