“Між нами все скінчено”: як утриматися від дзвінків до колишнього та жити своїм життям

Багатьом знайоме відчуття туги за колишнім і бажання написати або зателефонувати йому. Терапевти пояснили, як позбутися цієї залежності і не тероризувати екскоханих, інформує Ukr.Media.

За словами експертів, люди можуть писати колишнім через смуток розставання, а також через почуття, які їх переповнюють. Їм просто необхідно виплеснути емоції на колишню другу половинку, щоб полегшити свої страждання. Ще одна причина, чому людям хочеться написати колишньому партнеру, — спогади про минуле, про моменти близькості та відчуття комфорту. Найчастіше люди забувають, чим скінчилися стосунки, і романтизують їх, підкреслили фахівці.

При цьому, багато людей чіпляються за минуле, будуючи вже нову сім'ю. Психологи зазначили, що за минуле зазвичай чіпляються ті, хто не бере на себе відповідальність за своє життя. Такі люди думають, що колишні партнери схаменуться і прибіжать назад. Буває й так, що проблема може йти з дитинства, коли дитина намагалася отримати любов від відсторонених батьків.

У таких ситуаціях єдиний вихід — робота з психологом, який допоможе усвідомити й перетравити образу, подяку, злість, розбиті мрії, невиправдані очікування, розчарування, зраду та багато іншого, перетворюючи образ минулих стосунків на цілісний та багатогранний.

За словами експертів, немає нічого поганого, якщо є необхідність написати або зателефонувати колишньому. Однак фахівці дали кілька порад, як назавжди позбутися бажання заявити про себе другій половинці. Вони порекомендували попрацювати з психологом і з'ясувати, з чим пов'язана тяга знову почати спілкуватися після розставання. Другий вихід — постійно надзвонювати і накопичувати тонни злості й образи всередині себе. Крім того, можна спробувати тренувати силу волі, але це, за словами психологів, як правило, безглузде рішення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *