7 особливостей людей із зеленими очима

Це велика рідкість!

Кажуть, очі — дзеркала душі. Це правда: по очах можна багато чого дізнатися про людину. Очі виражають радість і печаль, посмішку і сльози.., інформує Ukr.Media.

Навіть сам колір очей, що дістався нам від народження, здатний багато розповісти про наш характер. Зелений колір очей — велика рідкість: всього 2% населення планети зеленоокі. Проте в деяких країнах він поширений.

Ось 7 особливостей зеленооких:

Хитрість

Зелені очі — ознака пустотливої і хитрої натури. У них з'являються різні думки, але ви ніколи не зможете їх прочитати. Це унікальне поєднання грайливості і розуму.

У поведінці зеленоокої людини дивним чином сплелися дві крайності: мудрість і дитячість. Такі люди схильні до бунтарства, часто ризикують заради шансу спробувати або дізнатися щось нове. У них є почуття гумору і всі задатки харизматичного лідера. Мабуть, ніхто так не вміє веселитися і отримувати задоволення від життя, як володарі зелених очей!

Пристрасть

Зеленоокі люди дуже працьовиті і виявляють пристрасть у всіх життєвих сферах — як професійній, так і особистій. Вони щирі і володіють даром уважно слухати співрозмовника. Закохуються вони глибоко і емоційно.

Зеленоока людина буде приносити подарунки партнеру просто так, без усякого приводу. У кар'єрі вона перевершить більшість колег, тому що ніколи не лінується вчитися і розвиватися. Він націлений на результат і не вміє працювати абияк.

Зеленоокими людьми керують пристрасть і натхнення. Тому вони невтомно йдуть до мети і вміють робити правильний вибір у житті.

Містика

Зеленоокі люди схильні до містики, що робить їх допитливими і харизматичними. У них завжди є щось таємниче. Не дивно, що різних чаклунів і надприродних істот заведено зображати з зеленими очима!

У легендах русалки, вовкулаки й інші створіння гіпнотизують і зачаровують людей своїми зеленими очима. Так і зеленоокі люди здатні притягувати до себе оточуючих — вони буквально випромінюють магнетизм.

Зеленоокі люди самостійні і не вимагають жодного схвалення. Зазвичай вони тримають свої думки при собі, але уважно за всім спостерігають.

Ревнощі

Шекспір невипадково назвав ревнощі «зеленооким чудовиськом»! Ця риса здавна асоціюється з зеленими очима.

Дійсно, зеленоокі люди бувають настільки ревниві, що іноді переходять всякі межі пристойності. У нападі ревнощів володар зелених очей може накоїти такого, що відштовхне від себе близьких людей. Ніщо так не розпалює його, як ревнощі.

Чарівність

Можливо, справа в рідкості зелених очей, але їх власники — найчарівніші і найкрасивіші люди на землі. Зеленоокі чоловіки привертають жінок і часто стають дуже впливових.

Сумніваєтеся? Згадайте хоча б Джерарда Батлера, Роберта Паттінсона, Дженсена Еклса, Тома Круза, Крістіана Бейла і багатьох інших — всі вони зеленоокі!

Швидше за все, така привабливість зелених очей пояснюється тим, що вони традиційно пов'язані зі звабливістю і енергією. Зеленоокі люди виділяють таку непідробну радість при спілкуванні з іншими, що встояти перед шармом просто неможливо.

Творчість

Зеленоокі люди відрізняються неабиякою креативністю. У них дуже гарна уява, тому вони нерідко працюють у творчих професіях.

Зеленоокі люди завжди фонтанують оригінальними ідеями і винахідливими рішеннями щодо досягнення будь-яких цілей. Їх розумовий процес унікальний і не схожий ні на який інший.

Все це допомагає їм долати практично будь-які життєві труднощі.

Інтелект

Зеленоокі люди дуже розумні і закохані в життя. Вони вміють гарно і переконливо говорити, а інтелект допомагає їм зосередитися і знайти вихід навіть у найскладніших ситуаціях. Гострий розум дозволяє зеленооким завжди залишатися на крок попереду конкурентів.

Крім того, вони швидше інших думають і сприймають нову інформацію. Вони більш чутливі до того, що відбувається навколо і краще вміють ставити цілі. Природно, досягати їх у них теж виходить краще за всіх.

Люди із зеленими очима можуть підтримати розмову будь-якої складності. Вони завжди відкриті і можуть чітко сформулювати свою позицію. Вони не відволікаються і не звертають з наміченого шляху.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *