Серед яких знаків Зодіаку найбільше закоренілих холостяків

Астрологи виявили ряд ознак, властивих певним знакам Зодіаку, які з роками перетворюють їх на «вовків-одинаків», інформує Ukr.Media.

Хтось вважає за краще повністю зосередитися на кар'єрі, хтось терпіти не може впускати у свій особистий простір сторонніх, а комусь достатньо стосунків без зобов'язань…

Хто ж ці потенційні неодружені по знаку Зодіаку?

6 місце — Діва

Не зовсім безнадійні, але складні щодо довгострокових відносин чоловіки. Причина в тому, що Діви дуже вибіркові, і коли справа стосується того, щоб впустити кохану жінку у свій простір, багато хто, не усвідомлюючи цього, дає задній хід і згортають стосунки або саботують їх.

Крім того, будучи дуже чутливими, але не вміючи при цьому екологічно висловлювати свої емоції, Діви можуть перетворити навіть найромантичніші стосунки на пасивно-агресивні.

Однак якщо вам все ж таки вдалося підібрати ключик до серця чоловіка-Діви, будьте впевнені — він стане відданим партнером.

5 місце — Овен

Пристрасні, по-справжньому вогняні Овни люблять усіляко демонструвати свою прихильність до партнера. Через що може здатися, що це любов до труни і обіцянка штампу. Як би не так!

Якщо в Овна зародиться хоч найменша підозра у вашій невірності, а також якщо у нього не буде 100% гарантії, що його гідно оцінюють, Овен внутрішньо вирішить про себе, що нічого вам не повинен. І розглядатиме ваші стосунки як «прохідні» та несерйозні. Але вам про це нічого не скаже — через що чекати на запрошення в РАГС доведеться дуже довго.

Щоб такого не сталося, варто пам'ятати просту формулу: Овнів треба обсипати нескінченним коханням та словами щирого визнання.

4 місце — Скорпіон

Ще один прискіпливий знак Зодіаку — Скорпіон. При цьому знайти гідного партнера для Скорпіона виявиться мало: далі піде тонке «тестування» на слабкі місця та можливість по-справжньому відкрити свою половинку. Тільки коли доходить до цього, можна вважати, що Скорпіон у вас в кишені.

Цей знак Зодіаку не розмінюється на дрібниці і робить пропозицію лише в тому разі, якщо абсолютно впевнений, що зустрів по-справжньому споріднену душу. А це в сучасному світі — великий успіх.

3 місце — Близнята

Багато астрологів називають Близнят легковажними, але це не є першорядною причиною їхнього небажання одружуватися. Цей повітряний знак Зодіаку любить бути в центрі уваги, вчитися і постійно відкривати собі щось нове.

Тому для них виявляється складним прив'язати себе до однієї людини та відмовитися від різноманіття варіантів. Близнята не втомлюються від постійної низки нових людей, тому не пропонуйте їм зупинитись, якщо вони самі усвідомлено не прийдуть до цього рішення.

2 місце — Водолій

Ще один повітряний знак у трійці наших лідерів. З Водоліями неймовірно легко і весело, вони постійно придумують щось нове, тільки рідко коли залишають у своєму серці трохи вільного місця для другої половинки.

Їм у принципі складно бути прив'язаними до чогось одного — чи то людина, чи зобов'язання, чи ідея. Вроджений потяг до свободи в поєднанні з властивою Водоліям упертістю формує особливий тип холостяка — Водолія, який буде вам вірний, тільки якщо закохається по-справжньому.

1 місце — Стрілець

Стрільців характеризує химерне поєднання активного духу, що у вічному пошуку істини, і енергійного, вогняного характеру.

У системах із жорстко фіксованими кордонами — чи то робота в корпорації, чи то ж шлюбом — Стрільці загинаються і втрачають як свій унікальний шарм, так і життєву енергію в цілому. Ось чому багато чоловіків-Стрільців, інтуїтивно відчуваючи цю причину, тікають від серйозних стосунків та штампів.

Втім, якщо ви знайдете спосіб не тільки закохати в себе Стрільця, але й показати йому плюси такої архаїчної (на його думку) структури, як шлюб — можете готувати весільну сукню.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *