90% того, що говорять про хіромантію – нісенітниця! Ось все, що вам реально треба знати

Виберіть руку. В хіромантії вважається, що:

У жінок права рука показує, з чим ви народилися, а ліва — що ви накопичили протягом усього життя.

У чоловіків — навпаки. Ліва рука показує, з чим ви народилися, а права — що ви накопичили протягом усього життя.

Крім того, домінуюча рука може розповісти про сьогодення / минуле (а недомінуюча — відповідно, про майбутнє), передає Ukr.Media.

Існують різні школи думки з цього питання. Деякі кажуть, що ліва рука показує потенціал і ймовірність, а не гарантоване майбутнє. Різниця між руками також може означати, що людина збирається зробити якісь кроки, які змінять його життя.

Визначте чотири основні лінії. Вони можуть бути переривчастими або короткими, але вони присутні у всіх.

 • Лінія серця.
 • Лінія голови.
 • Лінія життя.
 • Лінія долі (є не у всіх).

Давайте дізнаємося, як правильно читати кожну з них…

Лінія серця.

Лінія серця вказує на силу емоційного стану суб'єкта, що говорить про здібності особистості, як вона зможе любити і виражати свої почуття.

Закінчення лінії серця між пальцями говорить про рівновагу почуттів і розуму.

Також на лінії серця можна побачити острови — це проблеми стосуються серця як органу. Але лінія в основному висловлює почуття, і показує якість з яким пов'язані всі прихильності людини, тобто відносини і різного роду переживання.

Біля лінії серця по сусідству часто можна зустріти Кільце Венери — це лінія, підсилює значення серцевої лінії на руці.

Лінія голови.

Лінія голови показує нам стан розуму людини і каже нам, як людина може застосувати свій інтелект в житті і отримати від цього найбільшу вигоду.

Якщо лінія голови пряма і сильна, досить великої довжини і виходить на чітко виражений горбок Марса, це вказує на здатність людини інтенсивно відстоювати свою точку зору і думку.

Варто відзначити той факт, що людині з лінією голови, яка відступає на великій відстані від лінії життя, властиво помилятися: це ознака імпульсивності.

На головній лінії відображені події, пов'язані з розумовими досягненнями людини, які відображаються у вигляді відгалуженні, висхідних вгору, а також психологічні проблеми, виражені гілками протилежного значення, що дасть можливість попередити людини про наслідки, які можуть завдати шкоди здоров'ю людини.

Лінія життя.

Лінія життя є показником здоров'я, життєвої енергії і витривалості. З її допомогою можна визначити головні події, що стосуються особистого життя людини, а також побачити все, що стосується здоров'я та самопочуття.

Довга лінія життя, якщо вона ясно окреслена і має рівномірну глибину, обіцяє міцне здоров'я, допомагає долати труднощі, так як винагороджує володаря силою опору життєвим негараздам і хвороб, передбачає можливість тривалої та плідної життя.

Лінія червоного кольору вказує, що людина схильний до нервових зривів, а також говорить про посилену життєвої енергії володаря, часом настільки сильною, що можуть траплятися сплески агресії і жорстокості.

Якщо спостерігається широка, як би розмита лінія, це вказує на погану фізичну форму і схильність до хвороб, характеризуючи особистість як піддається зовнішньому впливу.

Багато людей з короткою лінією життя довго і щасливо живуть, так як згодом лінія може прорости, якщо людині вчасно підказати. Можливо, наприклад, що кинута шкідлива звичка позитивно вплине на ослаблене здоров'я і поліпшить ситуацію.

Лінія долі.

Лінія долі є досить складною, так як ліній долі може бути декілька, та до того ж починатися лінія долі може з різних частин руки.

Це головна лінія, яка відображає кар'єру людини, вказуючи на те, як вона буде слідувати по життю. Тут ми побачимо всі головні події, усі зміни та нахили в її житті.

Лінія в точності характеризує те, що відбувається в житті людини, усі досягнення і невдачі. Зверніть увагу на злами лінії, розриви і перетини, це може означати великі неприємності.

Визначте тип руки.

Кожен тип пов'язаний з певними рисами характеру. Довжина долоні вимірюється від зап'ястя до крайньої фаланги пальців. Основні тлумачення такі:

Земля: широкі квадратні долоні і пальці, товсті, груба шкіра, рум'яний колір; довжина долоні дорівнює довжині пальців.

 • Непорушні цінності і енергія (іноді уперта).
 • Практичність і відповідальність, іноді матеріалізм.
 • Працює руками, любить майструвати.

Повітря: квадратні або прямокутні долоні з довгими пальцями і іноді виступаючими суглобами, низькими великими пальцями і сухою шкірою; довжина долоні менше, ніж довжина пальців.

 • Товариськість, балакучість і дотепність.
 • Може бути неглибоким, злим і холодним в спілкуванні.
 • Впевнено почуває себе в області духовного і невідчутного.
 • Робить все по-своєму.

Вода: довгі, іноді овальної форми долоні з довгими, гнучкими, конічними пальцями; довжина долоні дорівнює довжині пальців, але менше, ніж ширина в самій широкій частині долоні.

 • Творчий, проникливий і чуйний.
 • Може бути примхливим, емоційним і замкнутим.
 • Інтроверт.
 • Діє спокійно і інтуїтивно.

Вогонь: квадратна або прямокутна долоня, рум'яна або рожева шкіра і короткі пальці; довжина долоні більше, ніж довжина пальців.

 • Спонтанність, ентузіазм та оптимізм.
 • Іноді егоїзм, імпульсивність і нечутливість.
 • Екстраверт.
 • Діє сміливо і інстинктивно.

Подивіться на горби.

Це м'ясисті опуклості на долоні руки. Щоб побачити їх трохи краще, злегка стисніть руку. Який бугор найбільший?

Пишний наповнений бугор Венери (знаходиться під великим пальцем) позначає натуру, люблячу насолоди, людину, яка швидко закохується і так само швидко розчаровується. Слабкий розвиток цього горба говорить про відсутність постійної потреби в сексуальних відносинах.

Бугор Юпітера розташований під вказівним пальцем. Це бугор честолюбства, гордості, благородства і любові, висловлює прагнення до управління людьми. Відсутність цього горба — ознака ледачого людини без будь-яких амбіцій і прагнень.

Під середнім пальцем знаходиться горб Сатурна. При великому розвитку горба перед нами мстивий, сміливий і забобонна людина, задумливий і здатний до отшельничеству. Нерозвинений бугор Сатурна — показник поверховості й неорганізованості.

Бугор Сонця знаходиться під безіменним пальцем. Він свідчить про здатність до творчості і означає людину духовно розвиненого, «окриленого», що живе не тільки в матеріальному світі. Якщо бугор слабкий або відсутній, то показує протилежні якості — нездатність до мистецтв і відсутність уяви.

Бугор Меркурія знаходиться під мізинцем. Якщо він опуклий, то його володар любити базікати без угаву. Плоский означає зворотне — сором'язливість.

Тепер оцініть розмір руки і пальців.

Розмір руки, пропорційний іншим частинам тіла, є ознакою постійності і врівноваженості характеру. В інших випадках, рука належить людині нестійкого, непостійного, схильному до поганих звичок і вчинків.

Пам'ятайте: розмір руки повинен оцінюватися пропорційно тілу. Природно, що у двометрового такі собі високі здоровані руки більше, ніж у дитини чотирьох років.

Довгі пальці можуть бути ознакою тривожності, а їх володар зазвичай добре вихований, добре виглядає і ніжний характером. Короткі пальці вказують на те, що людина нетерплячий, дуже сексуальний і винахідливий.

Довгі нігті означають, що людина добре вміє зберігати таємницю. Короткі — ознака критичною і саркастичній особистості. Витягнуті нігті — ознака чарівності і дипломатичності.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *