«Банкрутство, пристрасть, розлучення» — що принесе Марс у Скорпіоні всім знакам зодіаку до 25 листопада 2023

Згідно з шумерськими традиціями, знак Скорпіон відповідає архетипу мисливець, тому що саме в період цього сузір'я було заведено починати полювання на оленя або кабана для того, щоб зробити запас провіанту на зиму. Крім того, згідно з міфами про Скорпіона, сузір'я Оріона фігурує майже у всіх стародавніх історіях. Мисливець Оріон був не просто видатним стрільцем, але й дуже гарним чоловіком та пристрасним коханцем. Через свої почуття до Артеміди він був спочатку отруєний Скорпіоном, а потім за обманом, убитий самою богинею, що наповнює його долю особливою пристрастю та трагедією, інформує Ukr.Media.

Що принесе Марс у Скорпіоні?

З 12 жовтня по 25 листопада Марс — управитель Вузла майбутнього в Овні — рухатиметься Скорпіоном, змушуючи всіх нас пізнати справжній тягар пристрастей. Оскільки знак Скорпіон пов'язаний з полюванням, то швидше за все, доведеться відстоювати свої запаси та ресурси, а також займатися внутрішніми страхами, комплексами та пристрастями на сексуальному ґрунті.

Марс у Скорпіоні зробить нас більш ревнивими, чутливими, а також пробудить досить потужні тваринні інстинкти. «Бий чи біжи», «виживає найсильніший» — ось головні девізи Марса в Скорпіоні, який відповідає не лише за фізичну витривалість, а й за силу духу. Тому для цього періоду актуально займатися інтенсивними психологічними практиками (наприклад, піти на терапію до психолога), або пізнавати себе через Таро або Метафоричні карти.

Як Марс у Скорпіоні змінить ваше фінансове життя?

Незабаром, 28 жовтня, відбудеться затемнення в Тельці в опозиції до Марса в Скорпіоні, що може дати конфлікт інтересів на ґрунті фінансів і досить швидку розрядку цієї ситуації через тему боргу та зобов'язань. Тому, якщо у вас «зависне» питання щодо якоїсь великої суми, воно буде вирішене на користь того, на кому більше зобов'язань. Також якщо ви представник знаків Діва, Козеріг або Телець, вам у це затемнення посміхнеться успіх і ви отримаєте хорошу суму.

А ось у Молодий місяць у Скорпіоні 23 листопада відбудеться при поєднанні Сонця, Місяця та Марса, що принесе різку трансформацію ваших питань місця проживання, сім'ї чи здоров'я (наприклад, доведеться зробити операцію на шлунок, з очима, або з питань гінекології). Важливо, що саме цього дня також може бути вирішене важливе фінансове питання, оскільки на небі утворюється секстиль між Молодиком та Плутоном у Козерозі. Остаточно ви зможете поставити крапку до 23 листопада.

16-17 жовтня — емоційна ситуація, пов'язана з почуттям безпеки на тему вашого житла чи сім'ї.

29 жовтня — важлива розмова про те, які ресурси та документи можуть дати вам відчуття безпеки.

17 листопада — з'єднання з Сонцем у Скорпіоні в тріні до Нептуна може дати непросту психологічну ситуацію, коли доведеться вирішити фінансове питання і при цьому пожертвувати чимось заради близької людини.

Як Марс у Скорпіоні вплине на ваше особисте життя?

До 25 листопада найбільше Марс впливатиме звичайно ж на Тельців, адже він йтиме по сектору ваших стосунків і може принести пристрасть, а також якусь загалом нову історію у вашій любовній сфері.

Для інших знаків Зодіаку проходження Марса Скорпіоном означає глибоке занурення у відносини і ті емоційні борги, які є в парі. Вони можуть бути зав'язані на токсичній прихильності один до одного, а також залежність від грошей. Саме тому може загостритися конфлікт у парах на ґрунті витрат і розподілу бюджету в сім'ї.

Що стосується чоловіків, то Марс, як гендерна чоловіча планета, може дати сильній статі потребу у глибших і сильніших сексуальних вібраціях. Тому активність ваших романтичних партнерів може зрости аж до того, що ви можете вже до кінця листопада почути гучні визнання і навіть пропозицію руки і серця.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *