Через які предмети господар будинку немічний і злий, пояснила китайські провидці

Погані речі в наших будинках можуть не тільки вічно збирати пил і плутатися під ногами. Вони ще й висмоктують нашу енергію. Самі того не помічаючи, ми можемо хворіти, скаржитися на постійну втому і ломоту в кістках. Здавалося б, чому? Ніяких ознак хвороби немає, але з'явилася млявість, апатія, лінь, інформує Ukr.Media.

Китайські старці давно кажуть, що Будинок — Це наш мікросвіт, в якому тільки ми господарі. І все, що відбувається в наших оселях, відразу ж відображається на нашому самопочутті. Зайвий мотлох, поганий ремонт, запах, шум зовні — це все здатне пригнічувати людину на підсвідомому рівні. Накопичуючись потихеньку, перетворюється на справжню проблему. Але які речі відносяться до «поганих»?

Сухоцвіт

Мертві засушені рослини і квіти для когось можуть виглядати цікаво. Природа, застигла в часі, яку можна розглянути з усіх боків. Можливо, в таких гербаріях щось і є, але в них можуть завестися різні мікроскопічні комахи. Частина життєвого ланцюга. Крім того, енергетично мертві рослини або опудала працюють на нас в негативному ключі. Засушені квіти того не варті.

Тріснутий посуд

Взагалі, наявність в будинку надколотого посуду дивує. У більшості нормальних будинків посуду завжди достатньо. Це ж не ресторан. На пару-трійку гостей завжди знайдеться що поставити на стіл. Але часто господарі чомусь не викидають тріснуті тарілки або склянки. Чому? І гостям не поставити, і самому якось некомфортно з такого їсти. А за старими повір'ями така річ може принести тільки горе. Викиньте і не думайте про це.

Картини зі стоячою водою

Дивно, але така нешкідлива, здавалося б, річ, як картина, теж може бути небезпечною. Ставок або озеро символізує зупинку життєвих потоків. Застій. Ця енергія може перейти на господаря. Постійний ступор в кар'єрі, проблеми в особистому житті, дуже повільний або відсутній розвиток в особистісному плані. Краще повісити картину з водоспадом або вируючим морем. Ось він — посил до дії!

Старе взуття

Багато з нас дуже дорожать улюбленою парою туфель або кросівок і не хочуть з ними розлучатися. Навіть коли вони перетворюються на мотлох. Їх залишають на антресолях або ставлять в дальній кут полиці, шафи. І даремно. Ми ж не можемо знати, яку енергію вони в себе ввібрали за той час, коли були ношені. Але ж вони зберігають в собі все це. Тільки на звалище!

Подарунки-привиди

Чим більше ми живемо, тим більше друзів і знайомих ми втрачаємо. Хтось йде від нас через розбіжності, а хтось туди, звідки вже не повертаються. І в першому, і в другому випадку від їх подарунків слід позбутися. Енергія першого власника рано чи пізно буде витягати з вас всі сили. Така вже природа подібних подарунків. Пам'ять і ностальгію прекрасно передадуть загальні фотографії.

Черепашки і пісок

Всі ці сувеніри з минулих подорожей викликають тільки подив. Вони не вписуються в інтер'єр, збирають пил і взагалі не повинні бути в будинку людини. Це природа, натуральні її компоненти. Піску місце на пляжі, а черепашкам у воді. Через такі парадоксальні енергетичні хвилі наш організм може не впоратися. Головні болі — тільки перший дзвіночок.

Старі ключі

Ще один предмет з розряду "стане в нагоді". Навіщо? Можливо, замку і двері давно вже немає. Їх викинули на звалище і забули. А ключ залишається у квартирі і притягує різне недобре. А що йому ще робити? Адже його розділили з предметом його призначення. Вихідний від нього негатив вам у квартирі точно не потрібен. Та й взагалі, які думки відвідують людину, що зберігає незрозуміло які ключі? Запасливість, жадібність? Не розуміємо.

Два світи, в яких ми всі існуємо, фізичний і духовний, тісно переплетені між собою. Існують не тільки видимі і відчутні речі. Є ще й те, що ми називаємо енергіями. І вони постійно нас оточують. Впливають на нас самим безпосереднім чином. З давніх-давен люди на всіх континентах це знали і розуміли. Так чому б і нам до них не прислухатися і не послухати їх поради?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *