Чому не можна позичати сіль і сірники: народні прикмети

Народні прикмети та повір'я завжди викликали інтерес у людей, і, попри їхню незвичність, вони можуть нести в собі певні застереження та настанови. У тому, чому народна мудрість забороняє давати сіль та сірники в борг, інформує Ukr.Media.

Чому не можна давати сіль у борг

Згідно з прикметами, позичення солі безпосередньо з будинку сусідів може призвести до неприємностей. У народній свідомості вона вважається не лише цінним продуктом, а й символом енергії. Тому, беручи сіль у сусідів, ви «забираєте» їхню енергію, що може спричинити негативні наслідки.

Прикмети про сірники

  • Ворожіння за допомогою сірників. Сірники використовувалися не тільки для запалювання вогню, а й для ворожіння на майбутнє. Наприклад, якщо вони ламаються, це може обіцяти неприємності, а якщо вони розсипаються з коробки — добрі новини. Якщо таке відбувається у ванній кімнаті, це може означати зміну в особистому житті.
  • Падіння сірників на підлогу. Якщо сірники випадають із рук і падають на підлогу, це може бути знаком змін у житті. Сірники, що впали, символізують кінець «білої смуги» і попереджають про необхідність прийняти рішення щодо майбутнього, щоб уникнути чогось поганого.

Прикмети про дарування сірників

Існує повір'я, що колючо-ріжучі та "вогняні" предмети, такі як сірники, дарують тим людям, яким бажають завдати шкоди. Подібний подарунок може обіцяти неприємності, фінансові труднощі, розчарування або навіть фізичні проблеми.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *