Чому справи, розпочаті в певні дні тижня, не матимуть успіху

З давніх-давен вважається, що в певні дні не можна працювати або починати нові проєкти, тому що все обернеться крахом. Тому потрібно бути у всеозброєнні, щоб планувати справи, приречені на успіх, інформує Ukr.Media.

Понеділок

Як тиждень почнеш, так його і закінчиш — саме тому не рекомендують починати проєкти в цей період, адже потім весь тиждень будеш завантажений клопотами.

Вважається, що ця доба найважча, тому варто тримати емоції під контролем і працювати як дзеркало: відбивати від себе все погане, а не впускати всередину. Фокусуйтеся на позитивних емоціях і уникайте негативу.

Вівторок

Вівторок знаходиться під заступництвом Марса, тому він наповнений енергією і впевненістю. Це відмінний час для нових починань, особливо якщо мають бути великі перешкоди або відстоювання інтересів.

Але не влазьте в серйозні конфлікти і не перегинайте палицю.

Також можна позичати грошові кошти і в цілому вирішувати складні фінансові питання, планувати бюджет і працювати з грошима.

Середа

Не варто починати нові справи, заводити знайомства або переїжджати в інший будинок — всі ці зв'язки не будуть довговічними і принесуть невдачу. Зате це відмінний час для творчості: співайте, малюйте, танцюйте, почніть писати власну книгу!

Четвер

Найлегша доба, яка протегує старту нових справ і поверненню боргів — все, що ви віддасте сьогодні, повернеться до вас в триразовому розмірі.

Варто строго стежити за словами і не кидати їх на вітер, інакше сказане збудеться. Тримайте рот на замку і не розповідайте секрети.

Поганий вибір дня для справ в городі, не варто займатися посадкою, інакше урожай не зійде або взагалі не приживеться.

П'ятниця

Всі важливі справи і старти нових проєктів варто відкласти, також краще не починати навчання, це не принесе результатів. Жіночі справи у вигляді рукоділля краще відкласти, це може призвести до болів в руках.

Також це не найкращий вибір для прибирання будинку, але зате це найвдаліший час для першого побачення.

Субота

Відмінний день для нових починань, всі справи підуть в гору і обернутися в плюс. Відмінний час для переїзду в новий будинок або переходу на інше місце роботи.

Якщо ви щось втратите в цей день, будьте обережні — це до великої біди. Також варто відкласти домашні справи в сторону, особливо прання.

Неділя

Неділя є несприятливим днем для будь-якої роботи, від робочих завдань до домашньої рутини. Зате цей день протегує тим, хто прагне до самопізнання і саморозвитку.

Не захоплюйтеся азартними іграми, краще проявіть доброту і щедрість до ближніх, і тоді Сонце буде благоволити вам.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *