Породи собак, які найвідданіші своїм господарям

Скептики стверджують, що власники самі приписують вихованцям якості, якими їх чотириногі друзі зовсім не володіють, інформує Ukr.Media.

Але факт залишається фактом: світові відомі тисячі реальних історій прояви непорушної любові. Їх героями стали представники найвідданіших порід собак.

П'яте місце: ротвейлер

Великі чорні пси родом з Німеччини з потужним тілом висотою 56-68 см і вагою 42-50 кг відомі самостійністю, рішучістю і кмітливістю. Володарі величезної сили і безстрашного характеру, вони з успіхом застосовуються в караульній службі. При найменшій загрозі могутні пси демонструють агресію та міцні щелепи. Тому головне, на що потрібно звернути увагу, – вміле дресирування.

Вони без зволікання кинуться на допомогу господарям, які потрапили в біду.

Четверте місце: бордер-коллі

Двоколірні волохаті створіння, чия висота в холці не перевищує 55 см, ще в XVI столітті допомагали англійським пастухам проводити стада овець по звивистих стежках. Витривалість, енергійність і працьовитість бордер-коллі пронесли через століття – сьогодні вони традиційного займають перші місця в конкурсах. Представників породи, що входять в рейтинг найбільш вірних собак, кінологи по праву вважають найрозумнішими псами планети. Інтелігентні тварини запам'ятовують до 200 команд і вміють складати числа (в межах 5).

Як повітря необхідна цим собакам увагу людини. Залишившись на самоті, життєрадісні собаки впадають в тугу. Вірні супутники, вони супроводжують господарів всюди, дивлячись на них з неприхованим обожнюванням.

Третє місце: лабрадор-ретривер

Інтелектуал, трудяга, активний компаньйон, дитяча нянька і вірний товариш. Все це – про лабрадора, який давно зайняв п'єдестал найулюбленіших і відданих друзів людини.

Сучасні лабрадори – пропорційно складені тварини, висота в холці яких досягає 61 см, а маса тіла – 40 кг. Вони відрізняються високою працездатністю, дружелюбністю і відсутністю агресії.

Друге місце: акіта-іну

Найдавніші собаки, про існування яких відомо з II тисячоліття до н. е., отримали свою назву завдяки японській провінції Акіта – місця, звідки бере витоки порода. Ставні красені висотою в холці 61-67 см володіють стриманим урівноваженим характером і розвиненим інтелектом. Допитливі і грайливі в цуценячому віці, дорослі пси перетворюються в справжніх мудреців, вміють контролювати свої емоції. Єдиний недолік, з яким може зіткнутися господар чотириногого аристократа, – це рідкісна впертість тварини.

Найвідданіша порода собак у світі

Німецька вівчарка – найвідданіша порода собак у світі.

М'язисті тварини висотою в холці 56-66 см володіють природного врівноваженістю, активністю, сприйнятливістю до дресирування і недовірливістю до чужих. Бажання служити господарю і розум пов'язані з безстрашністю і прагненням приносити користь.

На думку кінологів, ротвейлер, бордер-коллі, лабрадор, акіта-іну і німецька вівчарка мають загострене почуття прихильності. Тому купуючи цуценя однієї з цих порід, майбутній власник може бути впевнений, що його вихованець, який виріс в атмосфері розуміння і любові, протягом життя збереже вірність своєму господареві.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *