Ці ознаки говорять про те що вас наврочили, прокляли або навели порчу

Як зрозуміти, що накладено прокляття? Різка втрата друзів, фінансів, часті нездужання і навіть дивні предмети в будинку, яких раніше не було. Все це може натякати, що на вас навели порчу, інформує Ukr.Media.

Ви все частіше помічаєте, що звичні дії закінчуються провалом, а невдач в житті стало значно більше? То на штраф налетите, то з другою половинкою розсваритеся, то раптово захворієте. Негативні події слідують одна за одною, не дозволяючи вам навіть перепочити? Чи може бути якесь пояснення раптової чорної смуги у вашому житті? Якщо це питання задати чаклунам, відьмам і ясновидцям, вони скажуть, що вас наврочили або що гірше. Як зрозуміти, що навели порчу або прокляли? Ви помітите наступні небезпечні ознаки.

В полі зору постійно миготять чорні плями

Перше, що повинно вас насторожити, — темні плями що дивно мелькають, маячать на бічному плані. Або вам почне здаватися, що тіні все частіше приймають дивні форми, а під ногами пробігають силуети, схожі на кішок, навіть якщо тварин в будинку немає. Все це може говорити про те, що вас наврочили. Точніше, підселили сутностей. Якщо від них не позбутися, ці істоти з потойбічного світу продовжать харчуватися енергією, залишаючи все менше сил вам.

З'явився дивний і нестерпний свербіж

Небезпечним натяком, що на вас навели порчу або наслали прокляття, може служити і свербіж що раптово з'явився. Він загострюється в темний час доби, і шкіра свербить так, що ви розчісуєте її до крові. Якщо алергії або інших шкірних захворювань у вас немає, це сигнал, що натякає на небезпеку. Якщо не прибрати порчу вчасно, чорна магія з часом посилиться, і звільнити вас від її дії буде набагато важче.

Порушився фінансовий потік і пропали гроші

Якщо гроші почали несподівано пропадати з вашого життя, це може бути через пристріт.

Якщо на сеансі у ясновидця обмовитеся, що у вас раптово порушився фінансовий потік і кудись почали пропадати гроші, екстрасенс відразу перевірить на наявність пристріту і псування. Гроші — популярна причина, чому люди починають один одного ненавидіти. Деякі, хто з народження володіє чорною магією, однією силою думки можуть навести прокляття або пристріт на жертву.

Загострилися хронічні хвороби або з'явилися нові

Коли люди заздрять, вони не тільки поширюють навколо себе негативну енергію, але часто вдаються до чорної магії. Не зумівши змиритися з почуттям несправедливості стосовно себе, кривдників проклинають, наводять порчу і намагаються наврочити. Одним з небезпечних натяків, що у когось все-таки вийшло впливати на вас, стане раптове загострення хронічних захворювань або несподівана нова важка хвороба. Це відбувається через те, що наш імунітет і захисне енергетичне поле пов'язані один з одним. Наслідком використання на вас чорної магії обов'язково стане погіршення самопочуття.

Різкі втрати близьких людей

Ніхто не застрахований від того, що з близькими друзями завтра ви посварилися так, що перестанете спілкуватися назавжди. Але якщо доля все частіше відбирає значущих людей, це ще один небезпечний натяк, що на вас чаклують. Чорна магія працює завжди по-різному. Якщо не подіяв пристріт на гроші або здоров'я, на вас можуть навести порчу на самотність. Через магію з вашого життя стрімко будуть йти рідні та близькі, можливо, колеги наче розлютяться. А при дуже сильному проклятті важлива для вас людина раптово може і зовсім померти.

Невдачі в звичних сферах життя

Невдачі в звичних сферах життя можуть бути через псування і пристріту.

Як ще зрозуміти, що на вас навели порчу або наврочили? Почнуться різкі невдачі в звичних сферах життя, де раніше ви були успішні. Чорна магія своїм впливом постійно шкодить вашому енергетичному захисному полю, через що в нього все частіше проникають різні капості. То телефон упустите, і той розіб'ється, то втратите ключі, посваритеся з начальством або порвете в громадському транспорті штани у всіх на виду. Якщо негаразди сиплються на вас одна за одною, це виразний натяк, що вас наврочили. А якщо поступово починають додатково страждати фінанси і здоров'я, то тут може бути прокляття або навіть сильна порча.

Дивні предмети в будинку

Крім всіх перерахованих вище ознак і натяків, що вас прокляли, є незаперечні докази пристріту — дивні предмети в квартирі або на порозі. Коли люди за допомогою ритуалів чорної магії намагаються нашкодити, навести порчу або родове прокляття, підсилюють чари спеціальними атрибутами. Будьте впевнені, що хтось на вас точить зуб, якщо несподівано знайдете довгі голки і шпильки, увіткненні в стіни, дивні записки і клаптики паперу. А десь в затишному місці може навіть виявитися мішечок із землею, найчастіше могильною.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *