Секрети правильного загадування бажань, які збуваються

Секрети та способи правильного загадування бажання допоможуть збутися задуманому. Але пам'ятайте, щоб заповітна мрія здійснилася, потрібно докласти зусилля. Прочитання цієї статті буде вашим першим кроком, інформує Ukr.Media.

Правила успішного виконання мрії

У першу чергу потрібно визначитись, які можна загадувати бажання. Незалежно від того, до кого ви будете звертатися — до Всесвіту, магічної нечисті, чарівних пам'ятників, які розташовані в різних частинах світу — найкраще загадувати бажання, які:

 • не в змозі виконати самі та потребуєте Чарівної допомоги;
 • які реально здійснимі (Всесвіт не пошле вам багатства всього світу, любов усіх жінок на землі, не зробить невидимим);
 • позитивні, світлі, заповітні.

Мрія, для виконання якої необхідно завдати шкоди іншим людям, не буде виконана. Якщо бажання щире і в підсумку ви не нашкодите іншим, можете сміливо його загадувати.

Щодо фази Місяця, що ідеально підходить для виконання бажань, кілька версій. Багато хто впевнений, що у будь-яку фазу Місяця (крім спадної) можна загадувати будь-яку мрію. Але по правильному, на зростаючий Місяць просять додати чогось, на спадний — зменшення, повний місяць і молодик — час для універсальних прохань. Найкращий час — опівночі.

Існує версія, що краще проводити ритуали в знаменні дні — день народження, Новий рік, Різдво, день весняного або осіннього рівнодення.

Способи загадати бажання

Найбільш простий і ефективний — чого хочеться написати на листочку, опівночі будучи освітленими місячним світлом, проговорити вголос текст, спалити листок, попіл розвіяти за вітром. Важливо під час маніпуляцій уявляти, що все вже реалізовано, і ви отримали все, що хотіли.

Вправи для здійснення мрії

Існують спеціальні вправи, які дозволять отримати все, що вам хочеться.

Для виконання першого завдання необхідно, щоб в кімнаті ви залишилися одні, розслабилися, «політали» в хмарах. Посиділи та подумали про те, що вам подобається. Найкраще сконцентруватися на чомусь одному. Якщо по 5-10 хвилин в день ви будете представляти бажане, воно скоро прийде у ваше життя.

Другий варіант — мантри та медитації. Подібна практика здатна гармонізувати людину, що, у свою чергу, призводить до виконання заповітних бажань, реалізації задуманих проектів.

Загадуємо бажання, коли падає зірка

Напевно кожен з нас чув, що виповниться заповітне бажання, якщо загадати його на зірку, що падає. Прикмета з'явилася ще в далекі часи. Зоряне небо завжди було об'єктом дослідження, вважалося, що це символ світу, де живуть боги, духи, до яких потрібно ставитися з особливою повагою.

Люди на різних континентах нерідко пов'язували зірки з людськими душами. У багатьох міфах зазначено, що коли падає зірка, то вона символізує душу дитини, яка відправляється з неба в наш світ, щоб вселитися в новонародженого. У цей момент вона переходить з одного світу в інший, і вони дуже сильно пов'язані. Тому озвучена мрія дійде до тих, хто живе в тому світі та вони зможуть її виконати.

Наступна версія говорить — це сигнал, який подають вищі сили, кажучи, що прийшов час для чогось важливого. Зірка, яка падає, об'єднує Небо і Землю, вказуючи на їх союз. Щоб скористатися цим явищем, подивіться на зірку, що падає і вголос або про себе коротко, лаконічно опишіть своє бажання.

Що загадати між людьми з однаковими іменами

Є повір'я, що мрія, озвучена між людьми, які мають однакові імена, обов'язково здійсниться. Прикмета ця з'явилася не просто так. Раніше дітей частіше називали на честь святих і, якщо в одному місці перебуває багато людей з однаковими іменами, сила їхнього небесного покровителя зростає в кілька разів, відповідно, підвищується ймовірність звершення дива.

Наші предки вважали, що кілька людей з однаковими іменами можуть впливати на кількість врожаю, запобігати хворобам. Екстрасенси підтверджують, що енергія кількох тезок набагато сильніша, тому що навколо них утворюється особливо силове поле.

Якщо ви встигнете проникнути в нього та озвучити своє прохання, Всесвіт виконає його. Відстань між вами та людьми повинна бути не більше півметра і, озвучуючи бажання, слід до обох доторкнутися.

Загадувати краще з 12:00 до 14:00 — вища ймовірність виконання. Люди з однаковими іменами не повинні бути кровними родичами.

Прикмети про мрії

Народна мудрість говорить, якщо ви побачили на електронних годинниках однакові цифри годин і хвилин (наприклад 12:12, 22:22), загадуйте бажання, воно обов'язково збудеться. Вночі побачили павука — мрія здійсниться, про що попереджає і павук, який сидить у центрі павутини.

Виконати бажання можна якщо:

 • почувши кування зозулі з правого боку, потрясти монетками та озвучити прохання;
 • одночасно горять обидва вуха;
 • виявилися дуже близько до краю веселки;
 • відшукали конюшину чотирилисник, або квітку бузку з п'ятьма пелюстками;
 • на руку сіла сонечко — у неї можна попросити здійснення мрії;
 • під час чищення гороху знайшли стручок із дев'ятьма горошинками;
 • побачили дві веселки;
 • з одного разу задули всі свічки на святковому торті.

Для виконання бажань на одязі вишийте млин або маяк, спокійне море, пташок колібрі. Якщо знайшли підкову на вулиці, для здійснення бажаного, на неї потрібно плюнути та кинути через ліве плече. Озвучте мрію якщо у вас випала вія.

Як бачите, насправді здійснити бажання дуже просто. Головне, хотіти цього і не просто чекати, поки вищі сили зроблять все за вас, але і робити якісь дії самостійно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *