До чого знайти ґудзик та в яких випадках його не потрібно підбирати

Кожній людині доводилося чути, що не можна нічого і ніколи підбирати на вулиці. Це твердження має під собою підстави, тому що разом з предметом можна взяти собі і негатив, інформує Ukr.Media.

Але тільки не з усіма речами і завжди це працює. Особливо це актуально в тому разі, якщо на дорозі доводиться побачити ґудзик.

Цю річ іноді потрібно обходити стороною, а часом її і потрібно підібрати. Зрозуміти, як і коли треба діяти, можна, якщо звернутися до прикмет.

Місце

В першу чергу потрібно звернути увагу на те, де саме лежить ґудзик. Якщо ґудзик довелося побачити на дорозі, то підбирати його можна.

Така знахідка принесе тільки удачу і щастя. Ґудзик, який лежить в людному місці, теж не представляє ніякої небезпеки. Він може принести лише успіх в професійних справах, наприклад, підвищення по службі, збільшення доходів.

Ґудзик, який лежить біля будинку обіцяє те, що проблеми скоро вирішаться найсприятливішим чином. На перехресті ж не варто підбирати ґудзик. Він може зберігати в собі негативну енергію.

Колір

Він теж має значення. Знайти зелений ґудзик — до отримання прибутку, який, до слова, буде солідним. Білий і червоний ґудзики віщують не тільки зміни на краще, але і пригоди, які будуть любовними, романтичними.

Нове знайомство, наприклад, ділове або особисте, обіцяє коричневий ґудзик. А людині, яка знайшла синій ґудзик, варто готуватися до грандіозного успіху в справах.

Кількість отворів

Ґудзик, в якому тільки два отвори передрікає радісні події, приємні зміни в житті. Предмет, в якому чотири отвори, обіцяє наступ білої смуги, яка триватиме досить довго.

А ось ґудзик з одним отвором говорить про те, що в оточенні людини з'явився ворог, який раз у раз буде будувати її підступи, буде псувати її репутацію.

Як видно, ґудзики не завжди потрібно обходити стороною, якщо доводиться їх знаходити на вулиці. Потрібно лише знати їх значення, усвідомлювати, коли їх можна підбирати. В такому випадку нічого поганого така знахідка не буде обіцяти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *