До чого тріснуло скло на годиннику: прикмети про аксесуар

Годинник — предмет дуже особистий. Його енергетика пов'язана з аурою власника або благополуччям цілої сім'ї, якщо йдеться про підлоговий або настінний механізм. Тому будь-які пошкодження слугують попередженням про хороші або негативні зміни. Особливо чутливо реагує на будь-які зміни така тендітна частина хронометра як скло. Від найменшого зовнішнього впливу воно покривається тріщинами або зовсім розколюється на частини. Чого очікувати від долі, якщо така неприємність трапилася з вашим улюбленим годинником?

  • З'явилася тріщина на наручному годиннику? Вам слід уважніше поставитися до стану здоров'я. Адже подія віщує серйозну хворобу. Особливо погано, якщо справа не обмежилася лише однією тріщинкою, а все скло вкрилося їхньою ажурною сіткою.
  • Якщо пошкодження виявилися настільки серйозними, що скло загрожує випасти з оправи, а сам годинник перестав іти, то на вас чекає ціла низка любовних невдач, небезпечних для життя ситуацій і "мертвого штилю" в діловій сфері.
  • Для сім'ї не надто хороша ситуація складається, якщо з'являється тріщина на кімнатному хронометрі. Приготуйтеся до домашніх негараздів, безгрошів'я і проблем із родичами. Та й на здоров'я домочадців слід звернути особливу увагу.
  • Єдиною втіхою може слугувати ситуація, якщо причиною пошкоджень хронометра стали невгамовні діти або розпещені домашні вихованці. У цьому разі просто замініть несправне скло, і не замислюйтеся про наслідки.
  • Якщо ви побачили годинник з тріщиною лише уві сні, приготуйтеся до гіркого розчарування. Адже наяву ви своїми необдуманими словами або вчинками обов'язково злякаєте птаха удачі і станете перешкодою на шляху до власного щастя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *