Кухарі розповіли секрет приготування яйця пашот за допомогою харчової плівки

Для багатьох людей процес приготування ідеального яйця пашот виявляється вельми складним завданням. Адже найпростіший і традиційний метод варіння в киплячій воді разом з оцтом може виявитися вельми непередбачуваним. Але існує більш легкий спосіб, який може гарантувати вам прекрасний результат, інформує Ukr.Media.

Для тих кулінарів, які хочуть отримати насолоду від поглинання ніжного яйця пашот без жодного клопоту, є один простий трюк разом із використанням звичайної харчової плівки. Ось як ви можете приготувати цю страву. Для початку відріжте шматочок харчової плівки необхідного розміру так, щоб у неї могло поміститися одне яйце. Далі розбийте його в самий центр плівки.

Тепер щільно зв'яжіть мішечок, при цьому залиште маленький простір для повітря саме навколо яйця. Далі приготуйте каструлю з уже киплячою чистою водою. На завершення опустіть мішечок із яйцем у киплячу воду і варіть його близько 4 хвилин. Тут час безпосередньо залежить від того, який ступінь готовності ви хочете отримати на виході. Наприкінці дістаньте мішечок із води й акуратним чином розріжте його.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *