До чого загубити гребінець та інші прикмети, пов’язані з аксесуарами для волосся

Жіночу сумочку неможливо уявити без гребінця або шпильки. Деякі власниці цих предметів не підозрюють, що ці предмети являють собою таємничу силу, і без жалю розлучаються з ними. Однак поводитися з аксесуарами потрібно дуже обережно — перебуваючи в постійному контакті з волоссям, вони вбирають енергію свого власника, інформує Ukr.Media.

До чого за прикметами губляться гребені та шпильки

Загубити гребінець у себе вдома, а потім виявити його на якомусь столі — значить узяти участь у скандалі, під час якого існує ризик бути обговорюваним серед великої кількості людей.

Залишити кілька зубчиків від гребінця у волоссі — наближаються швидкі проблеми зі здоров'ям, про що вже можливо сигналізує організм.

Якщо шпилька або гребінець загубилися раптово, це віщує швидке розставання з коханою людиною.

Гостра форма шпильки несе символіку зброї, тому втрата предмета означає, що недруги не сплять, а сама людина в цей момент обеззброєна і нічого не може протиставити своїм ворогам.

Найнеприємніше — загубити гребінець або шпильку з волосинками на них. Якщо предмет знайде людина, яка знає власника і відчуває до нього негатив, то це може обернутися проти вас.

Що означає знайти гребінець, невидимку або гумку на вулиці

Знайти гребінець на вулиці для незаміжньої дівчини або жінки — швидка зустріч із довгоочікуваним судженим. Для тих, хто вже має другу половинку, знайдений гребінець обіцяє приємне побачення або успіхи в справах.

Приносити знайдену на вулиці шпильку додому — означає запустити додому сварки і розлад. Знайдена вдома шпилька віщує розлад у сімейних стосунках, тому рекомендується надломити її навпіл і заховати в затишне місце.

Що принесе знайдена на вулиці гумка залежить від її кольору. Якщо вона райдужна — скоро настануть сприятливі зміни на роботі та в особистому житті. Можливе просування кар'єрними сходами або отримання приємного серцю подарунка від коханого. Гумка темних тонів або чорна не приносить хороших звісток. Можливі проблеми на роботі та бізнесі, а друзі виявляться ненадійними. Гумка білого і світлого відтінків обіцяє зустріч із новими цікавими людьми, які надовго залишаться у вашому житті.

Якщо впустити, зламати, забути або загубити

Гребінець, який несподівано випав з рук на підлогу, говорить про те, що варто уважніше придивитися до вчинків коханої людини або шанувальника: можливо, він зовсім не той, хто вам потрібен.

Зубчики гребінця, що ламаються, говорять про те, що настав час приглянути за здоров'ям волосся.

Втрата гумки говорить про неможливість контролювати ситуацію, яка зараз має важливе значення. Краще залишити все, як є.

Чи можна дарувати аксесуари для волосся

Аксесуари для волосся несуть у собі сакральну силу, тому купувати їх слід самостійно. Приймати в дар такі речі рекомендується лише від близьких людей, які не можуть принести негативу у ваше життя.

Отримати в подарунок гребінець або гребінь — значить дозволити дарувальнику доторкнутися до ваших потаємних думок, тому такий подарунок слід приймати з обережністю. Подарувавши такий гребінець, можна віддати частину своєї удачі та здоров'я людині, оскільки разом із подарунком переходить частина життєвої енергії.

Якщо як подарунок піднесено гребінець з тонкими гострими зубами або набір невидимок — можна з упевненістю сказати, що в дім намагається проникнути людська заздрість, щоб внести розбрат у сімейні стосунки.

Гребінь, виготовлений з дорогоцінного металу, кістки або дерева, показує ставлення дарувальника. Такий подарунок можна приймати без побоювань, оскільки він зроблений від чистої душі.

За багато століть існування аксесуарів для волосся штучки обросли безліччю прикмет, які викликають почуття трепету в забобонних панянок. Однак не варто брати близько до серця всі можливі знаки, які можуть вплинути на долю. Позитивний настрій завжди допоможе уникнути неприємних подій.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *